19.06.06, 22:57
przykro mi Dziekanoszczak.

Ja stanowczo protestuję - bez względu czy trafnie czy nie.

Proponuję skasować:

Re: ciężki stan Edomy?
dziekanoszczak 19.06.06, 22:53 + odpowiedz

Pani Domańska czyżby?
Obserwuj wątek
    • iod Re: Admin ! 19.06.06, 22:59
      to nie tak się protestuje...chociaż już chyba zapomniałam...
    • papirus22 Re: Admin ! 19.06.06, 23:00
      robert po co ta gorączka, jesteś jak zawsze w błędzie, trzeba się zastanowić
      czy radny to osoba publiczna czy nie. Skoro padały tu nazwiska radnych
      Pszczółkowskiegi Zielskiego to dlaczego nie może być Domańska. No ale pewnie
      nawet nie wiesz że to ktoś kogo masz bronić!!!
      Ja proponuje wykasowąc ten wątek, bo jest bez sensu. Poza tym sa te nazwiska
      dostepne i były tu juz wymieniane, ale skąd ty możesz wiedzieć o kogo chodzi:)
      • papirus22 Re: Admin ! 19.06.06, 23:01
        ten watek tzn. Admin. Jest bez sensu jak większośc Twoich wpisów.
      • robert_58 Re: Admin ! 19.06.06, 23:01
        Nazwisko nie padło w kontekście funkcji radnej.
        • papirus22 Re: Admin ! 19.06.06, 23:03
          prosze nie pisz głupot, no chyba że wiesz więcej.
          • robert_58 Re: Admin ! 19.06.06, 23:05
            papirus22 napisał:

            > prosze nie pisz głupot, no chyba że wiesz więcej.

            jeżeli nawet wiem więcej oznacza, że Ty nie wiesz wszystkiego
            • robert_58 Re: Admin ! 19.06.06, 23:07
              kurcze

              i mój post:

              Re: ciężki stan Edomy?
              robert_58 19.06.06, 22:54 + odpowiedz
              ..

              poproszę o wykasowanie
        • robert_58 Re: Admin ! 19.06.06, 23:04
          Re: ciężki stan Edomy?
          papirus22 19.06.06, 22:56 + odpowiedz

          nie ma co zgadywac wiadomo, że ktoś z reżimu.

          zwłaszcza w powyższej wypowiedzi Papirus.

          Najwyraźniej różnimy się w ocenach dozwolonych form wypowiedzi.
          • papirus22 Re: Admin ! 19.06.06, 23:16
            Robert czy Ty już naprawę zupełnie nic nie rozumiesz. Domańska to radna i tyle.
            Ponieważ się zdenerwowałeś i napisałeś, że nie jest w kontekście radnej oznacza
            to, że jest to ktoś z rodziny lub o takim nazwisku.
            Inaczej mówiąc skoro cos wiesz to sie podziel z nami ta informcją, czyzbyś
            został wydzielony do zagospodarowania forum i dostałes od Sokoła wsparcie, mam
            tylko nadzieję że nie z naszych pieniędzy:)
            • robert_58 Re: Admin ! 19.06.06, 23:18
              Papi,

              jeżeli nawet wiem więcej oznacza, że Ty nie wiesz wszystkiego. A nie wiem. Wiem
              natomiast, że jakieś zasady obowiązują
              • papirus22 Re: Admin ! 19.06.06, 23:23
                tak a jakie zasady?, skoro Ty kłamiesz np,. dziś w sprawie gruntów to dlaczego
                inni mają być święci. ja nie jestem anonimowy, Ty nie jesteś i jeszcze wiele
                osób nie jest, to dlaczego ktoś ma mnie oskarżać kłamiąc i jeszcze ma się
                chować pod loginem. Niech stanie ze mną twarzą w twarz jak ma odwagę i to
                udowodni, ja sie nie wstydzę swoich pogladów, okaże się że Edoma to moja dobra
                znajoma/y, a może kolega/koleżanka- chętnie poznam.
                • robert_58 Re: Admin ! 19.06.06, 23:39
                  Być może Papi.
                  Być może forum nie kręci się wyłącznie wokół Ciebie i Twoich znajomych czy rodziny.

                  Jeżeli pod nickiem kryje się ktoś z rodziny (analiza inicjałów?) to tym bardziej
                  Tobie nic do tego. A przypuszczam, że nie masz pewności kto się kryje pod
                  nickiem sądząc z Twoich wypowiedzi.
                  • papirus22 Re: Admin ! 19.06.06, 23:46
                    Ty nie rozumiesz czy udajesz, że nie rozumiesz?
                    Naprawdę jeszcze troche a się okaże, że u Sokoła zbierasz ekpie na forum, aby
                    sobie poatakować osoby myślące inaczej:)
                    Niezapomiaj prawda jest jedna i fakty które sa tu przedstwiane sa
                    niedopodważenia, czego jeszcze nikt nie zrobił, jedynie powstaja zarzuty że my
                    wszyscy kłamiemy i oszukujemy, a póxniej sie okazuje jak z krzesełkami u edomy
                    lub twoim wypieraniem sie kiedys, że Ciebie nic nie łączy.
                    • iod Re: Admin ! 19.06.06, 23:48
                      Papi, czasem nie piszemy oddzielnie....czujna byłam :)
                      • papirus22 Re: Admin ! 19.06.06, 23:52
                        niezmiennie jestem za reformą polskiego, teraz jest ministrem Giertych, może
                        sie odważy:)
                    • robert_58 Re: Admin ! 20.06.06, 00:03
                      no tak Papi.
                      Nic mnie nie łączy z Sokołowskim - widać Ty nie możesz tego zrozumieć.

                      Zbieram ekipę na forum ... aby ...(tutaj najlepsze)...
                      ...aby sobie poatakować osoby myślące inaczej ... (!!!). Ładnie kopiujesz
                      niektóre zarzuty kierowane przeciw Tobie. Uznanie - szczerze.

                      Aaaa i o kłamstwach.
                      Kolejny zarzut, że zarzuciłem Tobie/Wam kłamstwo - w którym z moich postów?
                      • papirus22 Re: Admin ! 20.06.06, 00:04
                        wiesz dobrze w którym, wczoraj o tym pisałem.
                        • edoma Re: Admin ! 20.06.06, 21:08
                          Dziękuję adminowi, nie zaglądałam na forum lomiankorum od wczoraj, no ale się
                          porobiło.
                          Jednak należy pytać o szczegóły.
                          jak będę miała wolny dzień, to się włączę na dłużej. Ale to może być dopiero w
                          sobotę i niedzielę.
                          • papirus22 Re: Admin ! 20.06.06, 23:30
                            a co znowu strajkujesz?
                            Moze powinnas pogadać z Sokołem dałby ci jakas prace juz tyle u nas w gminie
                            pracuje ludzi, że 1 w tą czy w tamta nie ma znaczenia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka