robert_58 19.06.06, 22:57 przykro mi Dziekanoszczak. Ja stanowczo protestuję - bez względu czy trafnie czy nie. Proponuję skasować: Re: ciężki stan Edomy? dziekanoszczak 19.06.06, 22:53 + odpowiedz Pani Domańska czyżby? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
iod Re: Admin ! 19.06.06, 22:59 to nie tak się protestuje...chociaż już chyba zapomniałam... Odpowiedz Link Zgłoś
papirus22 Re: Admin ! 19.06.06, 23:00 robert po co ta gorączka, jesteś jak zawsze w błędzie, trzeba się zastanowić czy radny to osoba publiczna czy nie. Skoro padały tu nazwiska radnych Pszczółkowskiegi Zielskiego to dlaczego nie może być Domańska. No ale pewnie nawet nie wiesz że to ktoś kogo masz bronić!!! Ja proponuje wykasowąc ten wątek, bo jest bez sensu. Poza tym sa te nazwiska dostepne i były tu juz wymieniane, ale skąd ty możesz wiedzieć o kogo chodzi:) Odpowiedz Link Zgłoś
papirus22 Re: Admin ! 19.06.06, 23:01 ten watek tzn. Admin. Jest bez sensu jak większośc Twoich wpisów. Odpowiedz Link Zgłoś
robert_58 Re: Admin ! 19.06.06, 23:01 Nazwisko nie padło w kontekście funkcji radnej. Odpowiedz Link Zgłoś
papirus22 Re: Admin ! 19.06.06, 23:03 prosze nie pisz głupot, no chyba że wiesz więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
robert_58 Re: Admin ! 19.06.06, 23:05 papirus22 napisał: > prosze nie pisz głupot, no chyba że wiesz więcej. jeżeli nawet wiem więcej oznacza, że Ty nie wiesz wszystkiego Odpowiedz Link Zgłoś
robert_58 Re: Admin ! 19.06.06, 23:07 kurcze i mój post: Re: ciężki stan Edomy? robert_58 19.06.06, 22:54 + odpowiedz .. poproszę o wykasowanie Odpowiedz Link Zgłoś
robert_58 Re: Admin ! 19.06.06, 23:04 Re: ciężki stan Edomy? papirus22 19.06.06, 22:56 + odpowiedz nie ma co zgadywac wiadomo, że ktoś z reżimu. zwłaszcza w powyższej wypowiedzi Papirus. Najwyraźniej różnimy się w ocenach dozwolonych form wypowiedzi. Odpowiedz Link Zgłoś
papirus22 Re: Admin ! 19.06.06, 23:16 Robert czy Ty już naprawę zupełnie nic nie rozumiesz. Domańska to radna i tyle. Ponieważ się zdenerwowałeś i napisałeś, że nie jest w kontekście radnej oznacza to, że jest to ktoś z rodziny lub o takim nazwisku. Inaczej mówiąc skoro cos wiesz to sie podziel z nami ta informcją, czyzbyś został wydzielony do zagospodarowania forum i dostałes od Sokoła wsparcie, mam tylko nadzieję że nie z naszych pieniędzy:) Odpowiedz Link Zgłoś
robert_58 Re: Admin ! 19.06.06, 23:18 Papi, jeżeli nawet wiem więcej oznacza, że Ty nie wiesz wszystkiego. A nie wiem. Wiem natomiast, że jakieś zasady obowiązują Odpowiedz Link Zgłoś
papirus22 Re: Admin ! 19.06.06, 23:23 tak a jakie zasady?, skoro Ty kłamiesz np,. dziś w sprawie gruntów to dlaczego inni mają być święci. ja nie jestem anonimowy, Ty nie jesteś i jeszcze wiele osób nie jest, to dlaczego ktoś ma mnie oskarżać kłamiąc i jeszcze ma się chować pod loginem. Niech stanie ze mną twarzą w twarz jak ma odwagę i to udowodni, ja sie nie wstydzę swoich pogladów, okaże się że Edoma to moja dobra znajoma/y, a może kolega/koleżanka- chętnie poznam. Odpowiedz Link Zgłoś
robert_58 Re: Admin ! 19.06.06, 23:39 Być może Papi. Być może forum nie kręci się wyłącznie wokół Ciebie i Twoich znajomych czy rodziny. Jeżeli pod nickiem kryje się ktoś z rodziny (analiza inicjałów?) to tym bardziej Tobie nic do tego. A przypuszczam, że nie masz pewności kto się kryje pod nickiem sądząc z Twoich wypowiedzi. Odpowiedz Link Zgłoś
papirus22 Re: Admin ! 19.06.06, 23:46 Ty nie rozumiesz czy udajesz, że nie rozumiesz? Naprawdę jeszcze troche a się okaże, że u Sokoła zbierasz ekpie na forum, aby sobie poatakować osoby myślące inaczej:) Niezapomiaj prawda jest jedna i fakty które sa tu przedstwiane sa niedopodważenia, czego jeszcze nikt nie zrobił, jedynie powstaja zarzuty że my wszyscy kłamiemy i oszukujemy, a póxniej sie okazuje jak z krzesełkami u edomy lub twoim wypieraniem sie kiedys, że Ciebie nic nie łączy. Odpowiedz Link Zgłoś
iod Re: Admin ! 19.06.06, 23:48 Papi, czasem nie piszemy oddzielnie....czujna byłam :) Odpowiedz Link Zgłoś
papirus22 Re: Admin ! 19.06.06, 23:52 niezmiennie jestem za reformą polskiego, teraz jest ministrem Giertych, może sie odważy:) Odpowiedz Link Zgłoś
robert_58 Re: Admin ! 20.06.06, 00:03 no tak Papi. Nic mnie nie łączy z Sokołowskim - widać Ty nie możesz tego zrozumieć. Zbieram ekipę na forum ... aby ...(tutaj najlepsze)... ...aby sobie poatakować osoby myślące inaczej ... (!!!). Ładnie kopiujesz niektóre zarzuty kierowane przeciw Tobie. Uznanie - szczerze. Aaaa i o kłamstwach. Kolejny zarzut, że zarzuciłem Tobie/Wam kłamstwo - w którym z moich postów? Odpowiedz Link Zgłoś
papirus22 Re: Admin ! 20.06.06, 00:04 wiesz dobrze w którym, wczoraj o tym pisałem. Odpowiedz Link Zgłoś
edoma Re: Admin ! 20.06.06, 21:08 Dziękuję adminowi, nie zaglądałam na forum lomiankorum od wczoraj, no ale się porobiło. Jednak należy pytać o szczegóły. jak będę miała wolny dzień, to się włączę na dłużej. Ale to może być dopiero w sobotę i niedzielę. Odpowiedz Link Zgłoś
papirus22 Re: Admin ! 20.06.06, 23:30 a co znowu strajkujesz? Moze powinnas pogadać z Sokołem dałby ci jakas prace juz tyle u nas w gminie pracuje ludzi, że 1 w tą czy w tamta nie ma znaczenia. Odpowiedz Link Zgłoś