Dodaj do ulubionych

Samochód Pani Małgosi

07.08.12, 14:27
Ostatnio przez przypadek w sąsiedniej miejscowości widziałem Panią Małgosię naszą administratorkę , fajny ma samochód NAJ NOWSZĄ BMW X5 szkoda że nie afiszuje się nim na osiedlu , a to wszystko za nasze pieniądze , LUDZIE OBUDZCIE SIĘ WRESZCIE JESTEŚMY RUCH,,,, W DU,,
Obserwuj wątek
  • qucyk Re: Samochód Pani Małgosi 07.08.12, 15:28
   ja pierd.... Człowieku, weź się ogarnij. Szkoda Ci? Ja też Cię rucham bo robię od czasu do czasu coś dla JW i śmigam nową navarą. Rucham Cię? Nie sądzę. Weź się ogarnij. I puknij w czerep - mam nadzieję że nie pusty. Rozumiem że Ty tez będziesz mnie ruchał jak zmienisz na jakiś samochodzik fajny? Głupota ludzka i zawiść nie zna granic!.
   Teraz dla Twojej informacji: P. Małgosia jest na pensji a nie udziałowcem, więc może Cię ruchać jedynie jak Cie na klatce spotka. To raz. A dwa: wiesz może jak pracuje mąż tej pani? Nie, to może pomyślisz że kaskę może mieć z tego że jej mąż zapierd... za 2,5 etatu a nie na jeden jak Ty? Jak myślisz? Może z tego ma kaskę? A wiesz, jest jeszcze inna opcja: SYSTEM RATALNY! I biorąc pod uwagę, iż wpłacając np. 10 - 20 tyś, rata wyjdzie około 800 zł? To jak myślisz - 3,5 etatu na ratę starczy? Zakładając że etat to 2000 tysia to ile miesięcznie może być? A trzy:
   Może to używka sprowadzona od gerinngów. Może była rozbita i dlatego na tyle tania że kupiła?
   A cztery na koniec: nie wiem jak Tobie, ale czasami ktoś komuś pożycza samochód bo coś tam. Pewnie o tym nie pomyślałeś skoro nikt Ci nie pożycza? Nie prosi o odwiezienie bo popił albo coś?
   Więc zanim coś naskrobiesz, puknij się w ten pusty czerep i pomyśl.
   No żesz ku.... nic mnie tak nie wk... jak ludzka zawiść i głupota. Aż zrobiłem wycieczkę osobistą.
   Teraz siedz i kombinuj co mi odpisać. Nie masz co. Bo to co napisałem obali KAŻDĄ Twoją wypowiedź w tym temacie. Jedynie teraz co możesz to wyskoczyć na mnie z ryjem. Dalej skacz. Oby merytorycznie to chętnie pogadam. Dać CI dodatkowy temat w tym wątku? a proszę (nie chwalę się, daję mu następęny powód aby do mnie wyskoczyć): Rucham mieszkańców victorii pewnie bo mam 5 samochodów. Wszystkie jeżdżące, nie najtańsze itp. Żeby nie było że trupy na osiedlu stoją i komuś zawadzają. I wynajmuję na osiedlu miejsca parkingowe.
   I wyskocz teraz, wyskocz głąbie.
   Przepraszam wszystkich innych czytających że tak wyskoczyłem, ale głupota ludzka mnie wk.. najbardziej i musiałem.
   • qucyk Re: Samochód Pani Małgosi 07.08.12, 16:23
    Teraz już wiem że jesteś debilem albo plotkarzem. Napiszę Ci dlaczego:
    Jeśli na pewno widziałeś w takim samochodzie naszą administratorkę - to jesteś debilem smile Bo nie odróżniasz Administratorki od Zarządcy.
    Jesteś plotkarzem, bo:
    1. to nie X5 a x7 - nie znam faceta, który by pomylił te dwa modele - więc albo jesteś zniewieściały albo jakaś kobieta CI o tym powiedziała opisując samochód. Z czego wyciągnięto wniosek, iż to X5.
    2. X7 nie należy do Zarządcy a do jej faceta (nie wnikam czy mąż, jej życie) i czasami ją właśnie widać w takim samochodzie
    3. Nie wymieniłeś miejscowości, a to miejscowość na L.

    A teraz prawda:
    Ruchają nas, ale tylko dlatego że na to pozwalamy nie zmieniając zarządu smile W tym jednym się nie pomyliłeś. Reszta to źle przekazana plotka smile
    Czyli jak w kawale o plotce:
    1. nie okradli banku a bank ich okradł na kredycie
    2. Nie w warszawie a w wąchocku
    3. Nie bank a punk tanich opłat
    4. nie miliony a 3 zł tytułem opłaty
    heheheh.
    Ja pierd... TO już głupota maksymalna. Jak na podstawie plotki i domysłów robić raban. No robisz głupa z siebie tylko. Sprawdź następnym razem fakty zanim coś napiszesz smile
   • kondziu86 Re: Samochód Pani Małgosi 11.10.12, 00:11
    A tak poza tym qucyk(Twoim chwaleniem się 5 samochodami) Oprócz Navary to ford fiesta i ford focus to może nauczyłbyś się wyprowadzać pieska poza osiedle albo chociaż po nich sprzątać...Bo nie każdy ma ochotę omijać kupy Twojego psa...Ale chyba jednak się wyprowadziłeś z osiedla bo rzadziej Cię teraz widać...
  • reniavictoria Re: Samochód Pani Małgosi 07.08.12, 21:23
   a ja sobie wczoraj pomykałam betą 5, w zeszłą środę mazdą 323 f, w poniedziałek cieniasem siedemsetą, 11 lipca jechałam fordem x-max, w sobotę autobusem 738, a w niedzielę sejem 1.1, a pięć tygodni temu już nie pamiętam... zgadnij którym jechałam za Twoje pieniądze?
  • elektrono Re: Samochód Pani Małgosi 07.08.12, 22:46
   A ja ostatnio przez przypadek spotkałem Panią Małgosię w salonie BMW.Oglądała najnowszą
   ofertę, bo X-piątka o której pisałeś już się jej znudziła, poza tym pani Małgosia ma w garażu
   rower, skuter, hulajnogę, rolki,wrotki i inne maskotki plus cztery kotki.Z czego jak mniemam
   stworzysz nowe plotki. Pewnie gdyby od ciebie cokolwiek zależało wydzielałbyś innym racje
   osiedlowego powietrza do oddychania i ilość papieru do pod......ia, tak zazdrościsz, że aż się
   dymi z twoich kompleksów.
     • agamek12 Re: Samochód Pani Małgosi 08.08.12, 12:37
      I ten temat przedstawia problem, z jakim w przyszłości będzie musiał mierzyć się nowy zarząd (o ile takowy kiedykolwiek powstanie): każda zmiana (przez członka zarządu lub administratora) samochodu, butów, telefonu, itp. będzie w dużej części mieszkańców budziła niezdrowe emocje i oskarżenia o to, że zmiana ta jest wynikiem nieczystej gry (czytaj: wydy..ania) tej osoby wobec mieszkańców...
      Ech, z takim podejściem mieszkańców to ja się wcale nie dziwię, że nikomu (no może z jednym wyjątkiem) nie chce się już angażować w zmianę zarządu...
      • qucyk Re: Samochód Pani Małgosi 20.08.12, 15:28
       Człowieku, Ty naprawdę jesteś poj.... zastanowiłeś się nad tym co piszesz czy klepnąłeś tak jak Ci podpowiedział Twój pusty czerep?
       Myśl, myślenie nie boli - naprawdę. Każdy normalny Ci to powie: MYŚLENIE NIE BOLI.

       Rozwijając Twoje pogięte słowa:
       1. wole kobiety - nie mam nic do ukrycia. Czyli nie załapiesz się pedfale. Nie geju - PEDALE. Gej nie obnosi się ze swoją orientacją, a zwykły obszczymurek pedalski: tak.
       2. Z Twojej wypowiedzi i sposobie pisania nikt nie wywnioskował, iż to miałby być żart. Skoro miał być to żart - winieneś to zaznaczyć na końcu - tak się stopniuje akcję. Na polskim w 7 klasie było - pamiętasz?
       Jak widać, nie był to żart z Twojej strony. Ale skoro każdy Ci się do tego pedalskiego tyłka dobrał, więc nie miałeś innego wyjścia tylko powiedzieć, że to żart. Szczególnie jak wytknięto Ci błędy i oskarżono o plotkowanie.

       Więc albo myśl zanim coś napiszesz, albo weryfikuj informację, albo wyrażaj się jasno bo inaczej dasz dupy po całości za każdym razem.

       A zrób jeszcze wycieczkę personalną, to nie będę grzeczny.
       Tu Ci przypomnę: TROLUJESZ (zobacz na Wikipedii jak nie wiesz co to). A nie trzymanie się tematu tylko robienie wycieczek osobistych jest objawem najgorszego trolingu na sieci.
        • qucyk Re: Samochód Pani Małgosi 20.08.12, 16:03
         ok, sam chciałeś.
         Posłuchaj głąbie zaściankowy. Bardzo chciałbym uczyć się w wiejskiej szkole, bo miałbym spokój od takich przyszywanych miastowych jak Ty. Ale niestety uczyłem się w mieście wojewódzkim i wiesz jak rozwiązywaliśmy problem z takim wągrem jak Ty? Wpierd.. co przerwę. I myślę, że i Tobie pomogła by taka kuracja. Z pożytkiem dla społeczeństwa by to było. Ale nikt nie był z Twojej klasy na tyle domyślny albo byli zbyt dobrze wychowani i uklepu Ci nie spuścili, a szkoda.
         Teraz niestety my musimy z takim ograniczonym umysłowo człowiekiem się męczyć. Ale i na to jest rada. Tylko że to jest nie legalne.
         Dlatego radzę Ci człowieku (na wyrost określenie). Weź pornole jakieś sobie pooglądaj i może się wyładujesz. Jak tu chcesz się wyładowywać, to znaczy że albo prawica Cię boli albo żona (ktoś takiego debila chciał?) odstawiła Cię od łoża.
         Ale nie mnie Ci mówić co masz robić. Skoro rodzice wychowali na własnej krwi pasożyta o minimalnym ilorazie intgeligencji - to ich sprawa. Jednak tu w necie - obowiązuje etykieta. Skoro jesteś na tyle ograniczony umysłowo i nie potrafisz ogarnąć tym swoim małym móżdżkiem prawideł etykiety sieciowej to się nie udzielaj. Bo kiedyś naprawdę ktoś się zdrowo wk.. i będziesz miał problemy.

         Reasumując: nikt z nas, nie chce czytać debilnych tekstów o podłożu plotkarskim. Nie przydajesz sobie takimi tekstami splendoru. Jedynie co osiągasz, to to że każdy z nas traktuje Cię coraz gorzej. Jako coraz większego debila i trola. Więc po co Ci to? Co chcesz tym osiągnąć?
         Chciałbym zrozumieć Twoje postępowanie, ale za cholerę nie mogę. Pewnie nie mogę się zniżyć do Twojego poziomu intelektualnego aby to ogarnąć.
         Cóż Ci teraz zostało? Dalej robić personalne wycieczki bo na merytoryczną dyskusję Cię nie stać.
  • reniavictoria Re: Samochód Pani Małgosi 19.11.12, 21:01
   Popełniłam błąd, zachowałam się, jak sabotażystka, przepraszam.
   Wyjaśnię.
   Administrowanie osiedla, to nie tylko pensja pani Małgosi, to również zapłacenie np. tym ludziom, którzy przychodzą i sprawdzają drożność przewodów kominowych, to zapłata za bramy, zamykające się same furtki, to zapłata za pomalowanie nr parkingowych... nie wiem do końca jak w umowach, ale może i za to że postawią betonową doniczkę na kwiaty, by nie wjechał na chodnik samochód ... więc nie oceniaj administracji z góry
   • jac3k27 Re: Samochód Pani Małgosi 19.11.12, 22:12
    Reniu, spójrz w swoje zawiadomienie o opłatach. Za co płacisz?
    Jak myślisz do czego służą tam takie pozycje jak:
    1. utrzymanie czystości (sprzątanie osiedla i koszenie trawników)
    2. konserwacja bieżąca (wszelkie naprawy nie wymagające podejmowania uchwał i opłat z funduszu remontowego, również naprawy szlabanów, wymiana żarówek itp.)
    3. energia elektryczna ogólnego użytku (oświetlenie osiedla i zasilanie wszelkich urządzeń na osiedlu)
    4. rozliczenie liczników ciepła (wiadomo, że samo się nie rozliczy a to kosztuje)
    5. uzasadnione inwestycje w nieruchomość (wszelkie modernizacje osiedla UZASADNIONE!)
    6. obowiązkowe przeglądy (również przeglądy kominowe i inne budowlane)
    7. woda gospodarcza (podlewanie trawników i mycie klatek schodowych)
    8. ochrona (koń jaki jest każdy widzi)
    9. Administrowanie - to jedna z wielu takich pozycji i zasila głównie budżety Zarządcy, administratora, księgowej i nie wiadomo kogo jeszcze, ale na pewno nie konserwatorów na osiedlu bo oni maja płacone z innej puli)
    I żeby nie było. Mało obchodzi mnie jakim samochodem jeździ Pani Małgosia. Chciałbym tylko, żeby rzetelnie wywiązywała się ze swoich obowiązków.
    • dob1234 Re: Samochód Pani Małgosi 21.11.12, 12:26
     Szanowni Państwo

     PRO-SYSTEM Nieruchomości to firma stabilna, o wysokiej renomie, której marka jest rozpoznawalna na rynku zarządzania nieruchomościami.
     W zakresie świadczonych usług zapewniamy kompleksową obsługę wspólnot mieszkaniowych.

     POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO SIĘ NAMI ZANITERESOWAĆ TO
     Gospodarne podejście – o każdą Wspólnotę staramy się dbać jak o własny dom
     Przejrzystość działania – nasi Mieszkańcy mają dostęp do wszystkich umów, faktur, protokołów; regularnie otrzymują drogą elektroniczną szczegółowy wykaz wszystkich poniesionych przez Wspólnotę kosztów (wszystkie faktury, rachunki itd)
     Bieżący dostęp Mieszkańców do ich indywidualnych sald – każdego dnia można sprawdzić, ile pieniędzy ma się na koncie (tak jak w banku)
     Szybkość działania – każde zadanie wykonywane jest w sposób sprawny i profesjonalny

     Specjalista do Spraw Marketingu
     Łukasz Dobosiewicz
     Tel. 605532015
     lukasz.dobosiewicz@prosystemrp.pl
     • jac3k27 Re: Samochód Pani Małgosi 21.11.12, 17:38
      Czy firma może pochwalić się jakimi wspólnotami obecnie zarządza? i czy zna sposób na pozbycie się obecnego zarządcy, który tak sie przyssał do naszej kasy, że zawsze mówi że to tylko "deszcz pada"?
    • reniavictoria Re: Samochód Pani Małgosi 21.11.12, 23:56
     Nie spojrzałam, i przyznaję rację, źle do tego podeszłam, źle napisałam, w pośpiechu, nieważne
     miałam na myśli to, że kwota którą płacimy za administrowanie, nie idzie w pełni do kieszeni pani Małgosi, rozmawiałam na ten temat z dobrym znajomym, który ma uprawnienia administratora, niezajmującego się administrowaniem (a żeby nie było nie ma "smaczka" na nasze osiedle)
     Bardzo Ci dziękuję za kulturalną wymianę zdań wink kulturalne wyjaśnie, to właśnie spowodowało, że chce mi się zainteresować tym tematem, dociec na co idą środki nazwane "nie wiadomo kogo jeszcze"
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka