Gość: real thing
IP: *.radom.vectranet.pl
10.10.09, 12:13
nie ma pracy bo nie ma przemyslu, produkcji krajowej, Polska nie
wytwarza juz zadnych dóbr, nie tworzy wartosci dodanej tylko chce
SPRZEDAWAC, WSZYTSKO SPRZEDAWAC.Polska to kraj pzredstawicieli
handlowych ktorym sie placi ( w uproszczeniu ) za wciskanie kitu
(produktow)innym.
nie ma fabryk, nie ma przemysłu, nie ma zadnych inwestycji ktore
generowałyby WARTOSC WYTWORCZA i dawaly normalne miejsca pracy dla
zwyklych ludzi w tym kraju, sa za to banki(to dopiero biznes, nic
nie produkowac tylko zarabiac na kapitale innych!do tego kapital
OBCY...)i zagranicze markety (ach ta sprzedaz + wypompowanie kasy z
BARDZO BOGATEGO I MADREGO KRAJU JAKIM JEST POLSKA).
szkoda ze ludzie nic nie robia, bo biernosc powoduje narastanie
zlego traktowania i upodlenia pracownika , szczegolnie przez
rodzimych "byznesmenow" zamieniajacych garnitury w weekend na
gumianki i dresy.