Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    polska=sprzedaż

    IP: *.radom.vectranet.pl 10.10.09, 12:13
    nie ma pracy bo nie ma przemyslu, produkcji krajowej, Polska nie
    wytwarza juz zadnych dóbr, nie tworzy wartosci dodanej tylko chce
    SPRZEDAWAC, WSZYTSKO SPRZEDAWAC.Polska to kraj pzredstawicieli
    handlowych ktorym sie placi ( w uproszczeniu ) za wciskanie kitu
    (produktow)innym.
    nie ma fabryk, nie ma przemysłu, nie ma zadnych inwestycji ktore
    generowałyby WARTOSC WYTWORCZA i dawaly normalne miejsca pracy dla
    zwyklych ludzi w tym kraju, sa za to banki(to dopiero biznes, nic
    nie produkowac tylko zarabiac na kapitale innych!do tego kapital
    OBCY...)i zagranicze markety (ach ta sprzedaz + wypompowanie kasy z
    BARDZO BOGATEGO I MADREGO KRAJU JAKIM JEST POLSKA).

    szkoda ze ludzie nic nie robia, bo biernosc powoduje narastanie
    zlego traktowania i upodlenia pracownika , szczegolnie przez
    rodzimych "byznesmenow" zamieniajacych garnitury w weekend na
    gumianki i dresy.
    Obserwuj wątek
      • Gość: prawda Re: polska=sprzedaż IP: *.chello.pl 10.10.09, 14:16
        oczywiście że tak . popatrz jaka oferta czeka kogoś kto skończył
        studia a nie ma brata, kuzyna , taty ,wujka na wysokich stanowiskach
        lub po prostu rodzinnego interesu . dla takiej osoby bez względu na
        skonczony kierunek czekają oferty: przedstawiciel , doraca ,
        specjalista ds sprzedaży itp to 80% wszystkich ofert na wszelkich
        portalach we wszystkich gazetach

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka