Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    dystansownik

    06.01.10, 23:11
    a Ty kolego jak sobie radzisz z szukaniem pracy? :)
    Obserwuj wątek
      • dystansownik Re: dystansownik 07.01.10, 20:03
        A co Cię to tak ciekawi ? ;)
        • mysz-ka86 Re: dystansownik 08.01.10, 21:04
          dystansownik napisał:

          > A co Cię to tak ciekawi ? ;)

          Kobieca ciekawosc :)
          • dystansownik Re: dystansownik 08.01.10, 23:11
            Ciekawość pierwszym stopniem do piekła. ;)

            A jak poważnie chcesz wiedzieć to dopiero zaczynam szukać, więc specjalnie się
            tym nie przejmuję jeszcze. Póki co chcę szybko zamknąć ostatni semestr, coś
            magisterkę ruszyć i będę się martwił jak nic nie znajdę po trochę dłuższym czasie.

            Ale szczerze mówiąc to załamać się można jak 1/3 ludzi z którymi studiuję wprost
            mówi, że oni liczą na to, że po znajomości u kogoś sobie robotę załatwią. :P

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka