mysz-ka86 06.01.10, 23:11 a Ty kolego jak sobie radzisz z szukaniem pracy? :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mysz-ka86 Re: dystansownik 08.01.10, 21:04 dystansownik napisał: > A co Cię to tak ciekawi ? ;) Kobieca ciekawosc :) Odpowiedz Link Zgłoś
dystansownik Re: dystansownik 08.01.10, 23:11 Ciekawość pierwszym stopniem do piekła. ;) A jak poważnie chcesz wiedzieć to dopiero zaczynam szukać, więc specjalnie się tym nie przejmuję jeszcze. Póki co chcę szybko zamknąć ostatni semestr, coś magisterkę ruszyć i będę się martwił jak nic nie znajdę po trochę dłuższym czasie. Ale szczerze mówiąc to załamać się można jak 1/3 ludzi z którymi studiuję wprost mówi, że oni liczą na to, że po znajomości u kogoś sobie robotę załatwią. :P Odpowiedz Link Zgłoś