Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Maco pharma wrocław

    22.04.10, 20:59
    ktoś wie jak się tam pracuje jaka jest atmosfera,zarobki.Ide tam na
    rozmowę, chodzi mi o stanowisko monterki.Jak ktoś coś wie to proszę o
    informacje.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka