wika2008 22.04.10, 20:59 ktoś wie jak się tam pracuje jaka jest atmosfera,zarobki.Ide tam na rozmowę, chodzi mi o stanowisko monterki.Jak ktoś coś wie to proszę o informacje. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj