Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Merchandiser czy Hostessa??

02.03.04, 15:42
    Witam. Zgłosiłam e-mailem chęć do pracy przy wykładaniau towaru w
    hipermarketach. Dostałam kwestionariusz , w którym mam zaznaczyć, czy chcę
    pracować jako merchandiser lub hostessa. Wiem jednak, że obydwa stanowiska są
    zwiazane z promocją. Jak nazywa się więc to stanowisko?
    Czy ktoś mi doradzi? Będę wdzięczna za odpowiedź.
    Obserwuj wątek
          • Gość: iwka Re: Merchandiser czy Hostessa?? IP: *.iplan.pl 12.03.04, 18:18
            Merchandiser- wykłada towar konkretnej firmy kilka dni w tygodniu np. dwa dni
            po kilka godzin w zależności od potrzeb marketu, jest wzywany zawsze wtedy
            kiedy są promocje na nocki itp. Kontroluje jego pracę przedstawiciel handlowy
            danej firmy.Hostessa promuje dany towar przez konkretnie wyznaczone dni i
            godziny.Im więcej godzin tym lepsza kasa. Byłam hostessą i kaska z tego dobra
            pod warunkiem że się pracuje u dobrej firmy, gdyż nie które nie płacą,a kase
            ciężko odzyskać- uważaj. Merchandiserem też byłam- pomiatają tobą wszędzie i
            zawsze wtedy kiedy jest dużo roboty a mają mało pracowników- markety, a do tego
            nie płacą za godziny tylko ja miałam stawki-limity.Obciążają kosztami- chociaż
            nie jestem pewna czy mogą- za wszelkie z ich strony jak to nazywają- szkody.
            Dla mnie to jedna wielka "chała" i ja już za taką prace dziękuję. I nie
            polecam!!!!!!!!!!!!! Ale życze powodzenia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka