Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Hewlet-Packard centrum

    IP: *.wroclaw.mm.pl 01.09.10, 20:22
    Co myślicie o centrum H-P we Wrocku, czy to obóz pracy czy coś
    lepszego, jakie tam zarobki na podstawowych stanowiskach?
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka