Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Przedstawicel handlowy pare pytań

IP: *.internetia.net.pl 19.04.11, 20:50
    Witam. zacząłem prace jako przedstawiciel handlowy w branży budowlanej. I mam taki problem gdyż jest to moja pierwsza tego typu praca i powiedzcie mi jaki region i ile czasu pracuje przedstawiciel. pytam gdyż osobiście dostałem moim zdaniem spory teren. punkty mam miedzy innymi Suwałki, Gołdap, Węgorzewo, Kętrzyn, Olsztyn, Pasłęk, Lidzbark, Mława, Ciechanów, Legionowo, Siedlce. i oczywiście pomiędzy tymi punktami też punkty. opisałem punkty najdalej wysunięte. W sumie 110 punktów. plan jest taki że mam jeszcze robić jeszcz 3-miasto, warszawa itd.
    i moje pytanie są takie:
    czy to nie za duży obszar? Pytam bo pracuje od pon do piątku i pracuje 13- 11 godzin dziennie.
    Obserwuj wątek
      • Gość: Wellon Re: Przedstawicel handlowy pare pytań IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.11, 10:48
        Normalnie to przedstawiciele pracują na mniejszym obszarze. Jak opisałeś ten teren to trochę mnie zaskoczyłeś. Bo sam pracowałem kiedyś (dobre 2 lata) w branży farmaceutycznej jako przedstawiciel i miałem do objeżdżenia obszar jednego województwa. A u Ciebie to w praktyce są aż trzy i to naprawdę duże województwa... Teraz pracuje natomiast w Eniro Polska (więcej możesz zobaczyć na firmowym blogu) jako specjalista sprzedaży bezpośredniej reklam i operuje na dużo mniejszym obszarze niż wcześniej. Przez co czas pracy mam zdecydowanie krótszy, bo nie mam jakichś dłuższych i dalszych wyjazdów. Zresztą większość osób u nas pracuje w 8-godzinnym systemie i nadgodziny to rzadkość. Dlatego nie ukrywam, że te 11 czy 13 godzin to mnie przeraża, bo gdyby to było stacjonarne to jeszcze jakoś ujdzie, ale jak to jest 11-13 godzin za kółkiem to powinieneś się zastanowić, czy jako przedstawiciel nie jesteś w stanie znaleźć nic mniej obciążającego.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka