Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Europ Assistance

    IP: *.dynamic.chello.pl 07.08.12, 08:33
    Chciałabym zapytać o warunki i atmosferę w pracy w firmie Europ Assistance. Może ktoś ma lub miał do czynienia z tą firmą?
    Obserwuj wątek
      • Gość: Zygmunt Re: Europ Assistance IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.02.14, 13:53
        To OSZUŚCI.
        Pieniądze za ubezpieczenie skasowali !!!
        Gdy byłem zmuszony do rezygnacji z wyjazdu (tego dotyczyło ubezpieczenie) z powodu choroby najbliższej mi osoby (pobyt w szpitalu). Chodź jest to w warunkach ogólnych zagwarantowane to pieniędzy nie wypłacili pisząc że pobyt w szpitalu z powodu poronienia nie jest "nagłym zdarzeniem".
        To jakim ?? PYTAM !!

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka