ewcka26
09.09.12, 10:20
Witam,
Od 1.03.12 do 5.09.12 bylam zatrudniona na umowe o prace na czas nieokreslony w prywatnej firmie. Od 1.09.12 zatrudniono mnie w szkole na stanowisko nauczyciela w oparciu o karte nauczyciela i otworzono mi staż. Niestety z przyczyn zdrowotnych jestem zmuszona iść na zwolnienie chorobowe. Czy w związku z tym otrzymam zasiłek chorobowy pomimo ze przepracowalam dopiero tydzien?w jaki sposob bedzie on wyliczony?