tesia 21.07.04, 08:56 POszukuję kogoś kto zdawał w zeszłym roku na aplikację referendarską. znajdzie się ktoś taki? dzięki za uwagę :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj