Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Altkom Akademia

    IP: *.acn.waw.pl 29.09.04, 20:03
    Czy ktos z Was ma doswiadczenia z ta firma ? Jak sie tam pracuje i jak jest z
    wynagrodzeniem. Wiem ze czesc wynagrodzenia jest placona poprzez umowe o
    dzielo. Jak sie to sprawdza w praktyce, jakie sa terminy tych umow. Jesli ktos
    moglby podzielic sie informacjami bede bardzo wdzieczny.

    Pozdrawiam
    pio_run1@poczta.onet.pl
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka