Gość: gonzo
IP: *.acn.waw.pl
29.09.04, 20:03
Czy ktos z Was ma doswiadczenia z ta firma ? Jak sie tam pracuje i jak jest z
wynagrodzeniem. Wiem ze czesc wynagrodzenia jest placona poprzez umowe o
dzielo. Jak sie to sprawdza w praktyce, jakie sa terminy tych umow. Jesli ktos
moglby podzielic sie informacjami bede bardzo wdzieczny.
Pozdrawiam
pio_run1@poczta.onet.pl