Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Ile można zarobić w Expanderze?

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.04, 14:39
    Słyszałaem,że doradca finansowy wyciąga nawet 8-10 tys. brutto. Czy to
    prawda? Wie ktoś coś na ten temat?
    Obserwuj wątek
      • Gość: doradca Re: Ile można zarobić w Expanderze? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 27.12.04, 14:40
        Nieprawda
        • Gość: Arek Re: Ile można zarobić w Expanderze? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.04, 14:44
          A ile średnio się wyciąga?Wiem,że to zależy od liczby klientów, ale tak mniej-
          więcej?
          • Gość: pracownikexpandera Re: Ile można zarobić w Expanderze? IP: *.chello.pl 03.01.05, 00:22
            Dobry doradca w Wawie jest w stanie utrzymywać średniomiesięczne zarobki na
            poziomie nie mniejszym niż 5000 netto. Jesteś zainteresowany pracą? Dobrze się
            tu pracuje - jeśli tylko uda Ci się przejść przez rekrutację i szkolenia to na
            pewno nie będziesz żałował.
            • Gość: handlowiec Re: Ile można zarobić w Expanderze? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.05, 07:05
              Mam pytanie jak to wygląda u nich , kiedys zostałem przyjety do Multi banku
              ale ponieważ miałem własny biznes który dopiero zaczynałem to sobie olałem , a
              potem było za duzo tematów aby sie tym zainteresować .
              Jak wygląda proces zdobywania klienta ? Jakie mozliwości marketingowe ma nowy
              rep. itd ??
      • Gość: Duncan Re: Ile można zarobić w Expanderze? IP: *.chello.pl 03.01.05, 02:08
        Tak - to prawda. Najlepsi wyciagaja po 10-15 nawet. Ale to juz elita i
        oczywiscie nie co miesiac.
        Takie zarobki mozna tez osiagnac pracujac na wlasny etat i bedac agentem
        ktoregos z bankow udzielajacych duzo kredytow hipotecznych.
        No ale z drugiej strony - to tylko dla najlepszych.
        Ogolnie nie jest zle.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka