Gość: kasi
IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl
07.01.05, 12:49
Czy ktos z was pracowal lub pracuje w tej firmie? Jesli tak, to jakie macie
wrazenia? Szukajac na tym forum opinii o Maersku spotakalam sie z tylko jedna
i to negatywna opinia przed dwoch lat. Jak sytuacja wyglada teraz?