Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Maersk Logistics

    IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 07.01.05, 12:49
    Czy ktos z was pracowal lub pracuje w tej firmie? Jesli tak, to jakie macie
    wrazenia? Szukajac na tym forum opinii o Maersku spotakalam sie z tylko jedna
    i to negatywna opinia przed dwoch lat. Jak sytuacja wyglada teraz?
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka