Gość: aska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.05.05, 14:13 na co nalezy zworocic uwage, aby prawidlowo napisac CV??? Bardzo mi zalezy zeby niczego nie zabraklo w moim CV, dlatego bardzo prosze o rady odnosnie zyciorysu!!! Serdecznie pozdrawiam!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj