Gość: robert IP: 80.51.232.* 26.09.05, 13:26 czy ktos moze mi dokladnie wyjasnic na czym polega praca na ww. stanowisku? czy to ciezki chleb? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj