Gość: kin IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.10.05, 21:35 Czy ktos wie jak sie pracuje w Multtikinie i jak tam placa? bo jutro mam rozmowe :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: alksa Re: ile placa w Multikinie? IP: *.chello.pl 25.10.05, 22:15 Hmm ja pracowalem w Multikinie w Wawie i powiem jedno TRAGEDIA> Moobing, placa okolo 600 zl, a wychodzilam czesto 2-3 godziny po zamknieciu. Kazali i oczywiscie nie placili za to.Pracowalam tam rok i zaluje ten okres i uwazam go za stracony. Co do filmow. To niemysl, nie poogladasz. Odpowiedz Link Zgłoś