Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    ile placa w Multikinie?

    IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.10.05, 21:35
    Czy ktos wie jak sie pracuje w Multtikinie i jak tam placa?
    bo jutro mam rozmowe :)
    Obserwuj wątek
      • Gość: alksa Re: ile placa w Multikinie? IP: *.chello.pl 25.10.05, 22:15
        Hmm ja pracowalem w Multikinie w Wawie i powiem jedno TRAGEDIA> Moobing, placa
        okolo 600 zl, a wychodzilam czesto 2-3 godziny po zamknieciu. Kazali i
        oczywiscie nie placili za to.Pracowalam tam rok i zaluje ten okres i uwazam go
        za stracony. Co do filmow. To niemysl, nie poogladasz.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka