Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    IP: *.torun.mm.pl 07.11.05, 23:38
    Cenisz swoje pieniądze i poczucie bezpieczeństwa finansowego, chcesz uzyskać
    jak najwyższy kapitał w momencie przejścia na emeryturę... Zachęcam do:
    - optymalnego wyboru Otwartego Funduszu Emerytalnego sposród wszytskich
    oferowanych na rynkach;
    - aktywnego zarządzania juz wybranym OFE;
    - nie jestes pewny czy ZUS przekazal wszystkie Twoje składki do OFE??

    Pomyśl o swojej przyszłosci... Nic nie tracisz, a możesz wiele zyskać. Jesli
    jestes mieszkańcem Torunia umów się na bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie.

    tel. kom: + 48 603 353 761
    e-mail: finansowy_doradca@go2.pl
    Obserwuj wątek
      • vulgar2 FUJ. 08.11.05, 00:34
        Na drzewo frajerze. Doradz sobie sam.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka