Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Kierowca Tira

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.06, 21:21
    mam wszytskie dokumenty potrzebne do rowadzenia zestawu potocznie zwanego
    TIR , bylem o prace w pewnej firmie gosc wykolorowal mi piiekny obraz pracy u
    niego,,, obowiazki to praca na okraglo caly miesiac za kolkiem w wolnych
    chiwlach (po trasie) wpadasz na jego WARSZTATO GARAŻ i robisz przy cieżarowce
    po kazdej ciezkiej trasei(cala europa) myjesz tira i na koniec najlepsze
    UMOWA 900zł BRUTTO!!! na reke ok 680zł + dodatek 300 na zarcie
    BUHAHAHAHAHHAHA wysmailem GO
    Obserwuj wątek
      • Gość: maxio Re: Kierowca Tira IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.06, 23:49
        HEHEHEH Skąd ja to znam. Ae u mnie było troche inaczej miałem 2tys na reke i
        zadnycg diet na zarcie. A ze jesc musiałem to szeby miec kase na jedzonko
        spuszczałem mu paliwko z baku po 30 literów co 2 dni i się kręciło. Po roku jak
        sie kapnął to mnie zwolnił to poszedłem do sądu pracy ze wszystkimi dokumentami
        i co sie okazało??? ze diety krajowe i zagraniczne są prawnie ustalane i mi sie
        należa i po pol roku sadzenia sie wypłacił mi 38euroxkazdy dzien za granicą i
        62zł za kazdy dzien jazdy po kraku :)
      • Gość: corgan mój wujek jest kierowca tira IP: *.chello.pl 20.02.06, 00:03
        mieszka i pracuje w Polsce zachodniej. Jeździ po Europie. Z tego co mi mówił to
        teraz firmy transportowe boją się o kierowców żeby nie odchodzili na zachód,
        więc moze nie tyle że się polepszyło bardzo ale obchodza sie z kierowcami duzo
        delikatniej i dużo ostrożniej :))) Bo np. były przypadki porzucenia pracy tzn
        koleś zostawił tira np. w Dreźnie hehe i pojechał sobie do pracy na zachód.

Wiem ze on też się szykuje do pracy na Zachodzie, ale dopiero za rok jak
        zdobędzie wiecej doświadczenia, poduczy się języka i jak nam mówił - chce
        załapac jakieś sensowne kontakty. Nic na siłę.

On nie przyznał sie ile zarabia, ale od jego siostry słyszałem że kasuje na
        rekę coś koło 3000. To możliwe?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka