Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Szwecja.Praca

    IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.06, 14:54
    Czy posiadacie informacje na temat pracy w leśnictwie(sadzenie drzewek itp)Mam
    Doświadczenie.Albo inne prace,sezonowe także.Oczywiście w Szwecjii.Jakie też
    agencje rekrutują.
    Może ktoś się wybiera?Od niedawna uczę się szwedzkigo.
    Chętnych na wyjazd zapraszam.Najchętniej od maja
    Za wszelkie informacje dziękuje. :)
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka