Gość: Wojtek.
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
22.03.06, 14:54
Czy posiadacie informacje na temat pracy w leśnictwie(sadzenie drzewek itp)Mam
Doświadczenie.Albo inne prace,sezonowe także.Oczywiście w Szwecjii.Jakie też
agencje rekrutują.
Może ktoś się wybiera?Od niedawna uczę się szwedzkigo.
Chętnych na wyjazd zapraszam.Najchętniej od maja
Za wszelkie informacje dziękuje. :)