Gość: Krzysztoff
IP: 212.106.171.*
17.05.06, 23:17
Mam takie pytanie- czy jesli byly pracownik, publicznie (powiedzmy na forum takie jak to) opisuje z mniejszymi badz wiekszymi szczegolami to co dzialo sie w firmie, to mozna mu "cos zrobic" ? Jakies paragrafy ? Czy moze po prostu tylko łamie zasady dobrego wychowania? Przy czym powiedzmy, ze klauzuli poufnosci nie podpisywal.