Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Poufnosc - byly pracodawca

    IP: 212.106.171.* 17.05.06, 23:17
    Mam takie pytanie- czy jesli byly pracownik, publicznie (powiedzmy na forum takie jak to) opisuje z mniejszymi badz wiekszymi szczegolami to co dzialo sie w firmie, to mozna mu "cos zrobic" ? Jakies paragrafy ? Czy moze po prostu tylko łamie zasady dobrego wychowania? Przy czym powiedzmy, ze klauzuli poufnosci nie podpisywal.
    Obserwuj wątek
      • Gość: ula Re: Poufnosc - byly pracodawca IP: *.e-wro.net.pl 18.05.06, 00:07
        chyba nie, w sumie mamy wolnośc słowa! myślisz ,że pracodawca chce cię
        namierzać na podstawie forum? hm...w sumie różni są pracodawcy!;-)pozdrawiam

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka