Gość: Muminka IP: 193.151.48.* 20.06.06, 18:22 Czy ktoś zna tą firmę? pracuje tam i moze powiedziec cow więcej? jakie warunki, pieniadze, atmosfera?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jimmyjazz Re: Saint Gobain Securit 22.06.06, 11:30 Gość portalu: Muminka napisał(a): > Czy ktoś zna tą firmę? pracuje tam i moze powiedziec cow więcej? jakie > warunki, pieniadze, atmosfera?? Pracuje sie szybko i nerwowo ale płacą dobrze. Detali nie znam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: p Re: Saint Gobain Securit IP: *.intersat.net.pl 24.07.06, 19:46 Płacą średnio. Pracuje się średnio (zależy z jakim kierownikiem). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: patos Re: Saint Gobain Securit IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.06, 11:17 podciągam wątek Odpowiedz Link Zgłoś