Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Saint Gobain Securit

    IP: 193.151.48.* 20.06.06, 18:22
    Czy ktoś zna tą firmę? pracuje tam i moze powiedziec cow więcej? jakie
    warunki, pieniadze, atmosfera??
    Obserwuj wątek
      • miranda8 Re: Saint Gobain Securit 21.06.06, 08:27
        nikt nie zna tej firmy??
      • jimmyjazz Re: Saint Gobain Securit 22.06.06, 11:30
        Gość portalu: Muminka napisał(a):

        > Czy ktoś zna tą firmę? pracuje tam i moze powiedziec cow więcej? jakie
        > warunki, pieniadze, atmosfera??

        Pracuje sie szybko i nerwowo ale płacą dobrze. Detali nie znam.
        • Gość: p Re: Saint Gobain Securit IP: *.intersat.net.pl 24.07.06, 19:46
          Płacą średnio. Pracuje się średnio (zależy z jakim kierownikiem).
      • Gość: patos Re: Saint Gobain Securit IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.06, 11:17
        podciągam wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka