Gość: Anik
IP: *.lodz.sdi.tpnet.pl
02.02.03, 17:04
Chciałabym pojechać na wakacje do USA w ramach programu organizującego wyjazd
studentów do pracy..Jakie macie doświadczenia albo co słyszeliście o takich
wyjazdach?? Najbardziej zależy mi teraz na takich informacjach jak np. w
jakiej branży najlepiej się zaczepić( będę chyba miała możliwośc
wyboru),która częsć Stanów jest najbardziej atrakcyjna, i jak jest w
poszczególnych miastach..choćby jakie jest podejście do sezonowych
cudzoziemców i jak wyglądają możliwości znalezienia pracy -czy jest ich dużo
czy wrecz przeciwnie..Poza tym , gdzie załatwialiście bilety lotnicze,żeby
wyszły jak najtaniej???Z góry dziekuję za wszystkie odpowiedzi..może dzieki
nim ten wyjazd przestanie mi przypominać porywanie się z motyką na słońce...:)