Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    leasingteam

    IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.07.06, 10:33
    Spotkał sie ktoś z obsluga firmy leasingteam ktora reklamuje sie na terenie
    miasta i oferuje prace w marketach ???Pewnie tak. JA spotkałem sie i
    pracowalem tylko raz poprzez ta firme. Bylo to 2/3 maja praca w Warszawaie w
    Auchon w markecie. Dzis juz mamy 10 lipca i do tej pory nie otrzymałem
    wynagdzenia. Dzwonilem Do nich juz pare razy tez wysylalem listy droga
    eletroniczna i zadnej odpowiedzi. Podalem im nr tel. mieli odzwonic i juz
    mija tydzien i nic. JAk dzwonilem to powiedzili ze maja umowe ale nie maja
    obiegowki ze bylem. Akurat bylem tego samego dnia z dziewczuna ona tak samo
    pracowala ale dostala wynagrodzenie. NAjwyrazniej maja niezly tam balagan w
    papierach lub chca oszukac moze kreca zeby nie wyplacic. Czekam juz
    cierpliwie ale chyba inacze to zalatwie. Ostrzegam przed taka praca a
    szgegolnie przed firma leasingteam ktora robi takie walki Pozdrawiam
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka