Gość: przemkopl
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
10.07.06, 10:33
Spotkał sie ktoś z obsluga firmy leasingteam ktora reklamuje sie na terenie
miasta i oferuje prace w marketach ???Pewnie tak. JA spotkałem sie i
pracowalem tylko raz poprzez ta firme. Bylo to 2/3 maja praca w Warszawaie w
Auchon w markecie. Dzis juz mamy 10 lipca i do tej pory nie otrzymałem
wynagdzenia. Dzwonilem Do nich juz pare razy tez wysylalem listy droga
eletroniczna i zadnej odpowiedzi. Podalem im nr tel. mieli odzwonic i juz
mija tydzien i nic. JAk dzwonilem to powiedzili ze maja umowe ale nie maja
obiegowki ze bylem. Akurat bylem tego samego dnia z dziewczuna ona tak samo
pracowala ale dostala wynagrodzenie. NAjwyrazniej maja niezly tam balagan w
papierach lub chca oszukac moze kreca zeby nie wyplacic. Czekam juz
cierpliwie ale chyba inacze to zalatwie. Ostrzegam przed taka praca a
szgegolnie przed firma leasingteam ktora robi takie walki Pozdrawiam