pwojt1 14.07.06, 17:54 Witam! Interesuje mnie praca na stanowisku inzyniera w dziale jakosci w miedzynarodowej firmie motoryzacyjnej. 1 - 2 lata stazu, woj. podkarpackie. W jakim wojewodztwie placa najlepiej ?? Dziekuje serdecznie! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maja.karwacka Re: Inżynier jakości 17.07.06, 10:23 Witam. Specjalista ds. jakości w branży motoryzacyjnej zarabia około 4000 - 4500 PLN, w województwie o które Pan/i pyta osoba taka zarabia średnio 2200 - 2800 PLN. Standardowo w Mazowieckim płaca takie osoby jest najwyższa (5400-5600 PLN) Dodatkowo info o obowiązkach na badanym przez nas stanowisku: realizacja procedur kontroli jakości, monitorowanie systemu zapewniania jakości w firmie i u dostawców, przeprowadzanie analiz jakości, analiza informacji od klientów na temat jakości produktów. Odpowiedz Link Zgłoś
pwojt1 Re: Inżynier jakości 18.07.06, 13:36 Dziękuję serdecznie za wyczerpującą odpowiedź. pozdrawiam, Paweł Odpowiedz Link Zgłoś