Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Inżynier jakości

    14.07.06, 17:54
    Witam!

    Interesuje mnie praca na stanowisku inzyniera w dziale jakosci w
    miedzynarodowej firmie motoryzacyjnej. 1 - 2 lata stazu, woj. podkarpackie. W
    jakim wojewodztwie placa najlepiej ??

    Dziekuje serdecznie!
    Obserwuj wątek
      • maja.karwacka Re: Inżynier jakości 17.07.06, 10:23
        Witam. Specjalista ds. jakości w branży motoryzacyjnej zarabia około 4000 -
        4500 PLN, w województwie o które Pan/i pyta osoba taka zarabia średnio 2200 -
        2800 PLN. Standardowo w Mazowieckim płaca takie osoby jest najwyższa (5400-5600
        PLN)

        Dodatkowo info o obowiązkach na badanym przez nas stanowisku:
        realizacja procedur kontroli jakości, monitorowanie systemu zapewniania jakości
        w firmie i u dostawców, przeprowadzanie analiz jakości, analiza informacji od
        klientów na temat jakości produktów.
        • pwojt1 Re: Inżynier jakości 18.07.06, 13:36
          Dziękuję serdecznie za wyczerpującą odpowiedź.

          pozdrawiam,
          Paweł

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka