Gość: Kuehne IP: *.echostar.pl 19.09.06, 15:05 Poszukuje osób które w swojej pracy mają doczynienia z systemem Kanban. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Niunia Re: Kanban IP: 82.139.42.* 19.09.06, 16:09 w jakim celu poszukujesz i jaki to rodzaj kanbanu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zz Re: Kanban IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.06, 16:13 Ja jeszcze przez kilka dni mam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: Kanban IP: *.milczanska.net 19.09.06, 18:30 ja mam do czynienia z pracą w systemie kanbanowym Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kuehne Re: Kanban IP: *.echostar.pl 19.09.06, 21:14 Chodzi mi o osoby które zajmują się Kanbanem w swojej pracy tzn. zajmują się nim zawodowo tzn są np specjalistami ds systemu Kanban. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niunia Re: Kanban IP: 82.139.8.* 20.09.06, 15:59 zajmowałam stanowisko spec. ds logistyki i pracowałam w Kanbanie. Powiesz w końcu o co chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kuehne Re: Kanban IP: *.echostar.pl 20.09.06, 16:53 Chciałem sprawdzić czy ktoś pracuje na stanowisku podobnym do tego jakie zostało mi zaproponowane - specjalista ds systemu kanban. Chciałbym też dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie stanowiska które zajmowałaś np zakres obowiązków itp. Oczywiście nie musi być szczegółowo... Odpowiedz Link Zgłoś