Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    lerla-merle

    IP: 195.69.80.* 26.09.06, 14:41
    jakie warunki na stanowisku kasjerki????czy wykorzystuja godzinowo??chodzi
    mi glownie o lodzka manufakture.dzieki
    Obserwuj wątek
      • Gość: hahahahah Re: lerla-merle IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.06, 14:48
        co?????????
      • Gość: Zofia Re: lerla-merle IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.06, 14:51
        czeba miec conajmiej zawodowke skonczona i nie osmieszaj sie piszac lerlemerle.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka