Gość: amcia IP: 195.69.80.* 26.09.06, 14:41 jakie warunki na stanowisku kasjerki????czy wykorzystuja godzinowo??chodzi mi glownie o lodzka manufakture.dzieki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: hahahahah Re: lerla-merle IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.06, 14:48 co????????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zofia Re: lerla-merle IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.06, 14:51 czeba miec conajmiej zawodowke skonczona i nie osmieszaj sie piszac lerlemerle. Odpowiedz Link Zgłoś