Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    posada w ksiegowosci potrzebna!!!!

    12.11.01, 11:51
    jestem mloda ,dyspozycyjna ,z doswiadczeniem w dziale finansowo- ksiegowym 1,5
    roku ( firma miedzynarodowa branzy IT), w trakcie studiow , planuje dalsze
    ksztalcenie sie w dziedzinie finansow. Szukam pracy w Warszawie.

    bezrobotna@gazeta.poczta.pl
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka