Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    10.11.06, 12:20
    Idę na drogie szkolenie-studia. Najprawdopodobniej będę musiał podpisac
    lojalkę. Czy ktos sie orientuje jak to wygląda? Czy rzeczywiście będę musiał
    zwrócić koszt studiów jeżeli rozwiąże umowę o pracę przed terminem zawartym w
    lojalce? Czy może jest to bardziej taki straszak, bez możliwości egzekucji?
    dzięki za wszelkie info?
    Obserwuj wątek
      • Gość: pulkovnica Re: Lojalka IP: *.ies.krakow.pl 14.11.06, 12:58
        podpisywałam coś takiego. w mojej stało, że jestem zobowiazana przepracowac po
        zakończeniu studiów minimum 3 lata w firmie, a jak bede chciala odejśc wcześniej
        to placę proporcjonalnie do czasu skrócenia tego okresu. nie wchodzily w to
        wydarznia tego typu, jak na przykład przeprowadzka do innego miasta spowodowana
        dostaniem przez współmałżonka pracy w innym mieście i coś tam jeszcze...
      • muka77 Re: Lojalka 14.11.06, 13:44
        Najlepiej skonsultowac sie z prawnikiem, polecam :).
        • Gość: profes79 Re: Lojalka IP: *.cable.ubr01.perr.blueyonder.co.uk 17.11.06, 19:18
          Zwykla umowa cywilnoprawna. Zgodna z prawem cywilnym i pracy o ile mi wiadowo -
          pracodawca w ciebie inwestuje i chce miec pewnosc ze mu nie prysniesz.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka