marcinas7
10.11.06, 12:20
Idę na drogie szkolenie-studia. Najprawdopodobniej będę musiał podpisac
lojalkę. Czy ktos sie orientuje jak to wygląda? Czy rzeczywiście będę musiał
zwrócić koszt studiów jeżeli rozwiąże umowę o pracę przed terminem zawartym w
lojalce? Czy może jest to bardziej taki straszak, bez możliwości egzekucji?
dzięki za wszelkie info?