Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    przełożony PH

    03.02.07, 03:16
    przełożony PH

    Jak wygląda praca na tym stanowisku?
    Różnie nazywa się to stanowisko czasami jest to nawet dyrektor.
    Chciałbym wiedzieć jak wygląda przeciętny dzień, czy tydzień pracy na takim
    stanowisku.
    Obserwuj wątek
      • krzysztofsf Re: przełożony PH 03.02.07, 10:26
        asdfg96 napisał:

        > przełożony PH
        >
        > Jak wygląda praca na tym stanowisku?
        > Różnie nazywa się to stanowisko czasami jest to nawet dyrektor.
        > Chciałbym wiedzieć jak wygląda przeciętny dzień, czy tydzień pracy na takim
        > stanowisku.

        Najpierw zbierasz joby od szefow za niska sprzedaz i nieterminowe platnosci, a potem rypiesz za to podleglych PH i kazesz im pisac raporty ze spotkan. Ewentualnie kolejnosc odwrotna i na opieprz od przelozonych idziesz bogatszy o wiedze z raportow - przewaznie ustawiasz ich zdawanie cotygodniowo.
        Reszta tygodnia - spotkania z nieplacacymi klentami, spotkania z klientami ryzykownymi, zeby ocenic ich zdolnosc platnicza, kontrolola PH - jezdzenie z nimi lub bez nich po niektorych klientach.
        Jesli jest rozbudowany system komputerowy, czesto dzialasz jak malpka, zatwierdzajac w nim wiekszosc decyzji sprzedaznych, zeby puszczac dalej zamowienia.
        • mmasima Re: przełożony PH 07.02.07, 19:03
          a te raporty sa pisane na"na kolanie "i jeszcze zapomniałas dodac raportu o
          działaniach konkurencji......ktory nic nie wnosi i nie zmienia ...

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka