Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Kierownik Biura Obsługi Klienta DITEL

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.07, 18:53
    Witam, tak jak w temacie- czy wie ktoś na czym polega praca na stanowisku:
    Kieroniwk Biura Obsługi Klienta w DITEL S.A.?
    Jaka jest atmosfera, zarobki itd.?

Pozdrawiam
    Obserwuj wątek
        • Gość: mariusz_robert Re: Kierownik Biura Obsługi Klienta DITEL IP: *.chello.pl 13.02.07, 17:53
          ale beka z tym ditlem...robi szeroko zakrojoną rekrutację, ponieważ wiele osób
          się pozwalniało, dowodem na to jest też moja skromna osoba. fakt, z wydawnictw
          któr mają żółte strony to lepsze wydawnictwo. kierownik biura zajmuję się w
          zasadzie sprawami administracyjno-finansowymi dzialalności biura regionalnego,
          aczkolwiek jest niedecyzyjny w podejmowaniu decyzji dot. pracowników, wszystkie
          dokumenty muszą być wysyłane do centrali w warszawie plus akceptacja kierownika
          sprzedaży w regionie, któemu ów kierownik biura obslugi klienta podlega. pensja
          ok 3500-4000 brutto plus slużbowy tel. plus służbowe auto z limitem, jeśli
          chodzi o trenera to na tym stanowisku byla rotacja jak na karuzeli, prowadzi
          szkolenia dla handlowców, kasa negocjowana chyba indywidualnie,pracowałem w
          ditlu 3 lata, ta firma wiele mi dała, jednak cieszę się, że ten etap mam już za
          sobą.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka