Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    praca w Orlenie

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.07, 20:23
    pracuje ktos w orlenie, albo slyszal na ten temat? chodzi o menegera mikroregionu. mam propozycje. nie wiem z czym sie to je.
    Obserwuj wątek
      • Gość: wqwqw Re: praca w Orlenie IP: 217.116.110.* 16.02.07, 02:18
        jakie warunki?
      • Gość: zen Re: praca w Orlenie IP: *.chomiczowka.waw.pl 16.02.07, 14:32
        Jaki regionn, kiedy rekrutacja?

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka