Gość: oko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.07, 20:23 pracuje ktos w orlenie, albo slyszal na ten temat? chodzi o menegera mikroregionu. mam propozycje. nie wiem z czym sie to je. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wqwqw Re: praca w Orlenie IP: 217.116.110.* 16.02.07, 02:18 jakie warunki? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zen Re: praca w Orlenie IP: *.chomiczowka.waw.pl 16.02.07, 14:32 Jaki regionn, kiedy rekrutacja? Odpowiedz Link Zgłoś