Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    IP: *.devs.futuro.pl 08.03.07, 08:43
    czy ktoś jest już zatrudniony w tych placówkach? jakie są zarobki na
    stanowiskach kierownika/zastępcy kierownika oddziału?
    i wogóle jak jest?
    Obserwuj wątek
      • Gość: ciekawska Re: DB Kredyt IP: *.limes.com.pl 08.03.07, 11:26
        a zostałeś/aś zatrudniona/y?
        mnie podziękowano, a szkoda bo zalezało mi :(( (zresztą dzięki KIT-Krakowski
        Instytut Technologiczny - a raczej pani "pseudo specjalistki" od rekrutacji...
        totalna niekompetencja i brak możliwości pokazania sie...)
        • Gość: db Re: DB Kredyt IP: *.devs.futuro.pl 08.03.07, 12:48
          narazie drugi etap przede mną i po prostu nie wiem czy jest sens się pakowac i
          brać urlop na rozmowę, dlatego zarobki mnie mogłyby przekonać...
          w KIT rzeczywiście ciężkom pokazać siebie ale widocznie przekonałam panią dos
          siebie.
          • Gość: ciekawska Re: DB Kredyt IP: *.limes.com.pl 08.03.07, 17:10
            no własnie odrzucił mnie KIT
            pani z KIT nie była w ogóle przygotowana, miałam wrażenie że nie przeczytała
            mojego CV czy LM... nie wiedziała nic o mnie! dopiero czytała moje dok. w
            trakcie rozmowy w ogóle mnie nie słuchając...
            poza tym... w połowie rozmowy sama wkroczyła na temat tego ze ona sama nie moze
            zdecydowac się na dziecko, bo jest w ciągłych rozjazdach, no a póxniej tylko i
            wyłacznie gadała o swoim psie, nie mogłam w ogóle dojść do głosu, nie mówiąc
            juz o temacie rozmowy...
            chyba nie tak powinna wyglądac rozmowa...

nie wiem tylko po co w takim razie zaproszono mnie na rozmowe, skoro nawet nie
            miałam szansy opowiedziec o sobie...
            formularz który miała przed sobą, zostawiła pusty!

no cóż... tak jak napisałam żałuję, bo zależało mi, no ale zła jestem
            bo "dzięki" własnie takim osobom z KIT-u nie miałam szans nawet zobaczyc się z
            kimś z DB.... a uważam że mam doświadczenie i kompetencje które mogłyby się im
            spodobac....

w każdym razie Wam życze powodzenia :)
            • Gość: . Re: DB Kredyt IP: 77.236.0.* 15.03.10, 16:50
              KIT to beznadziejna firma. Mi powiedzieli, ze jestem super i w ogole, ale
              zawiesili rekrutacje na stanowisko konsultanta do nich i poki co nie moga
              zaproponowac mi etatu... A co sie okazuje - na goldenline znalazlam informacje,
              ze kogos jednak zatrudnili! Zalosne, nawet nie potrfaia powiedziec wprost, ze
              kogos odrzucaja, tylko klamia w zywe oczy!!!
        • Gość: karolaa27 do ciekawskiej - KIT IP: 83.142.205.* 22.07.08, 20:21
          ciekawska możesz podać nazwisko tej Pani od pseudo-rekrutacji? Ja
          też kiedyś byłam u nich na rozmwie, wymyślali tak beznadziejne
          pytania, że aż się płakać chciało. Uważam że firma Krakowski
          Instytut Technologii wogóle nie zna się na rekrutacji, nie polacam
          tej firmy.
      • chlodny_ Re: DB Kredyt 08.03.07, 22:25
        przylaczam sie do pytania - jakie zarobki

moja dziewczyna byla w sumie na 3 rozmowach
        1 etap - kit ktory niewiadomo skad sam ja znalazl bo nie wysylala zadnego cv
        wrazenie bardzo pozytywne, pani sympatyczna i rzeczowa
        2 i 3 etap to osoby z banku - co etap to gorzej wypadaly, 2. nieprzygotowane 3.
        "bucowate" - ogolnie tak jak byla optymistycznie nastawiona po 1 rozmowie i
        powaznie myslala o zmianie pracy tak teraz ma watpliwosci, zwlaszcza ze po
        pytaniu o zarobki i jej odpowiedzi pani zrobila wielkie oczy i mine miala co
        najmniej dziwna... wnioskuje (moze zbyt pochopnie) ze placa slabo a presja na
        wyniki bedzie na pewno duza.....

a czy orientuje sie ktos jakie zarobki maja doradcy w deutsche banku ?
        • Gość: nika Re: DB Kredyt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.09, 21:24
          Straszne bzdury niektórzy z Was wypisują... Pracuję tam ok 2 tygodnie,ale nie
          jest aż tak tragicznie! Faktycznie parcie na sprzedaż jest duże,ale dziwne nie
          ma...taka praca. Zarobki to 1300 brutto,ale premia i prowizja jest całkiem
          dobra,ludzie bardzo pomocni,a menadżerowie w zasadzie całkiem mili:) Ogłoszeń
          można znaleźć wiele,bo rotacja jest niesamowicie wielka...Najgorszy po
          szkoleniach jest test na wiedzę... Mało ludzi wytrzymuje tempo,ale wystarczy się
          nastawić na pracę i jest ok... A nie tylko siedzieć i narzekać...Dajcie spokój.
          Powodzenia życzę wytrwałym,a tym, którzy tak negatywnie są nastawieni po prostu
          by nie przyjmowali tej pracy zamiast wypisywać głupoty. Pozdrówki:)
            • Gość: niedoszły pracowni Re: DB Kredyt IP: *.wilan.pl 26.10.09, 19:47
              Warunki jakie proponuje firma PBS w Katowicach bardzo złe.

1300 brutto podstawy + premia, której raczej na oczy nikt w ciągu pierwszych 2
              miesięcy na oczy nie ujrzy. Być może z czasem rzeczywiście wyrabianie planu jest
              realne i mogą z tego być sensowne pieniądze. Ale na start tj. przez 2 miechy to
              faktycznie nawet tych 900 stówek w całości nie zostanie na rękę bo przecież na
              dojazd do klienta sporo się doda.
              Brak samochodu na starcie a plan i tak zrobić trzeba więc należy do klienta
              dotrzeć pieszo, autobusem ewentualnie własnym samochodem. Perspektywy rozwoju
              raczej żadne. Po dwóch miesiącach podwyżka o min. 200 zł brutto.
              Baaaaaaaardzo atrakcyjna propozycja.
              W czasie drugiej rozmowy podziękowałem zważywszy na warunki jakie mi
              zaproponowano, mimo miodu na uszy jaki lał mi Pan Kierownik, z którym
              rozmawiałem. Bardzo w porządku facet, profesjonalnie starał się wszystko
              przeprowadzić. Mają braki kadrowe albo będą mieli, bo sam przyznał że pilnie
              poszukują kogoś do takiej pracy.
              Powodzenia życzę firmie i Panu kierownikowi.
              Potencjalnym zainteresowanym pracom w tej firmie proponuję szukać czegoś
              lepszego jak się nie uda to dopiero wtedy się do nich zgłaszać. Życzę powodzenia
            • Gość: niedoszły pracowni Re: DB Kredyt praca w PBS IP: *.wilan.pl 26.10.09, 19:49
              Warunki jakie proponuje firma PBS w Katowicach bardzo złe.
              1300 brutto podstawy + premia, której raczej na oczy nikt w ciągu pierwszych 2
              miesięcy na oczy nie ujrzy. Być może z czasem rzeczywiście wyrabianie planu jest
              realne i mogą z tego być sensowne pieniądze. Ale na start tj. przez 2 miechy to
              faktycznie nawet tych 900 stówek w całości nie zostanie na rękę bo przecież na
              dojazd do klienta sporo się doda.
              Brak samochodu na starcie a plan i tak zrobić trzeba więc należy do klienta
              dotrzeć pieszo, autobusem ewentualnie własnym samochodem. Perspektywy rozwoju
              raczej żadne. Po dwóch miesiącach podwyżka o min. 200 zł brutto.
              Baaaaaaaardzo atrakcyjna propozycja.
              W czasie drugiej rozmowy podziękowałem zważywszy na warunki jakie mi
              zaproponowano, mimo miodu na uszy jaki lał mi Pan Kierownik, z którym
              rozmawiałem. Bardzo w porządku facet, profesjonalnie starał się wszystko
              przeprowadzić. Mają braki kadrowe albo będą mieli, bo sam przyznał że pilnie
              poszukują kogoś do takiej pracy.
              Powodzenia życzę firmie i Panu kierownikowi.
              Potencjalnym zainteresowanym pracom w tej firmie proponuję szukać czegoś
              lepszego jak się nie uda to dopiero wtedy się do nich zgłaszać. Życzę powodzenia
            • Gość: miki Re: DB Kredyt IP: *.e-wro.net.pl 20.03.07, 20:06
              hm...przeszłaś dwa etapy i nie znasz warunków-dziwne, ja na pierwszym
              powiedziałam ile chce i powiedzieli mi,że to za duzo, więc zostałąm w "swoim"
              banku, czasem są jazdy sprzedażowe, ale na mniej nie pójdę! po prostu się
              spytaj-to nic dziwnego,że chcesz wiedzieć za ile sprzedajesz swój czas!
              powodzenia i więcej odwagi
              • chlodny_ Re: DB Kredyt 20.03.07, 22:17
                no niestety niechetnie mowia o wynagrodzeniu - doswiadczenia z kilku
                przeprowadzonych rozmow poza tym co mnie dziwi znajomi ktorzy odeszli z oddzialu
                chwala sie zarabkami rzedu 4-5k a gdzie nie pojde na rozmowe i na pytanie o
                wynagrodzenie odpowiem ze 4k to zawsze reakcja jest taka sama - szczena w dol...
                bez komentarza
              • Gość: db Re: DB Kredyt IP: *.devs.futuro.pl 21.03.07, 08:41
                odwagi mi nie brakuje a to że nie dowiedziałam się jakie jest wynagrodzenie to
                kwestja ich podejścia do rekrutacji. z tego co mówisz ty tez nie znasz
                szczegółów wynagrodzenia, bo to że powiedzieli ci ze za duzo,t o nie znaczy że
                wiesz ile...
                ja już wiem, bo otrzymałam ofertę pracy,
                      • Gość: mordor Jestescie Beznadziejni!!!!!!!!!! IP: *.gprs.plus.pl 22.04.08, 10:13
                        czytając wypowiedzi "gości" któzry juz byli, juz wiedzą ale nie
                        powiedzą - to krew mnie zalewa.
                        Pada tu kilka pytan - tylko kilka, widze że drzewko juz ogromne
                        zbudowane, a tu ani jednego konkretu! Jersli Ci co dostali tam
                        robote piszą byle pisac, ale zero konkretów to życze im
                        szybkiego "wylotu" z banku. Tak niekonkretnych ludzi dawno nie
                        widziałem...zenada! Jesli tak odpowiadali na rozmowach
                        kwalifikacyjnych, to zapewne zostali zatrudnieni jako kozły ofiarne,
                        które prz pierwszych niepowodzeniach banku wylecą ze stanowiska jako
                        winne porażki i niekompetencji.
                        Albo ma ktos cos o napisania konkretnego - albo WYPAD Z FORUM!
                    • Gość: Mikado Re: DB Kredyt IP: 80.54.174.* 02.06.07, 19:46
                      Witam. We wtorek mam 2 rozmowę z db. Sami mnie znaleźli i zaproponowali
                      stanowisko kierownika oddziału (obecnie mam to samo stanowisko w innym banku)i
                      rozmawiałam z panem z KIT i był całkiem spoko-luźna rozmowa. A teraz na 2
                      etapie nie wiem czego się spodziewać. Jeśli ktos pracuje proszę o info jak jest
                      na rekrutacji i potem w oddziale. Mam obecnie fajną pracę-nie ma aż takie
                      presji nie wiem czy jest sens zmieniać. Napiszcie coś.
          • Gość: MP bylem na 2 etapie IP: *.chello.pl 05.05.08, 13:21
            Właśnie wróciłem z 2 etapu rozmowy. Startowałem do doradcę w punkcie
            w Świdniku, pod Lublinem. Tak to wyglądało: Bucowaty gość, ubrany
            jak ^%$# (jak do pracy sie tak ubiera to ciekawe w czym chodzi w
            domu)po krótkiej rozmowie ze mną, zapytał się jak wyobrażam sobie
            pracę na stanowisku doradcy (wiem jak powinna wyglądać, bo
            pracowałem w banku), po czy oznajmił mi, że praca o którą się
            ubiegam to telemarketing.... mam dzwonić do ludzi z książki tel.
            Jeśli ktoś się wybiera na rozmowe do db kredyt to nie warto. Szkoda
            czasu i pieniędzy na dojazdy, parkingi itp...
            dobry kredyt... a, to dobre
        • Gość: Weronika Re: DB Kredyt IP: *.budryk.pl 15.10.07, 09:31
          Cześć
          Proszę napisz coś więcej o pracy w DB Kredyt. Mam również
          propozycję z tej firmy i się zastanawiam, ponieważ zaproponowano mi
          stanowisko doradcy i zapewniono że do 3-ech miesięcy zostanę
          kierownikiem oddziału. Jaka jest atmosfera? Jakie są osoby
          nadzorujące pracę oddziałów? Są szkolenia? No i płaca???? Mi
          zaproponowano jako doradcy 1000zł netto (+ prowizja - twiertdzą że
          ok. 1500-3000 zł) a jako z-ca kierownika - 2000zł netto, kierownik -
          3500 zł netto + prowizje. Proszę o szczerą odpowiedź, bardzo mi
          zależy. Z góry dziękuję
              • doradcaprofi Re: DB Kredyt 27.12.07, 19:41
                Bzdury wygadujecie
                Podstawa dla nowego doradcy to 1400 brutto + premia(jak wyrobisz
                plan) + prowizja (marna)
                Ci co tu zachwalali to chyba na kierowniczych stanowiskach
                (zatrudnieni bezpośrednio przez Deutsche Bank), praca polega na
                telemarketingu, jeden fax na całe biuro, kilka telefonów na zespół,
                jak dorwiesz klienta to dopiero jedziesz. Limit na auto to 450 zł
                (parodia !!!!!)na m-c (ok 5 samochodów na zespół 10 osób).
                Wyczerpiesz limit to jedziesz za swoje. Za faktury to możesz nawet 2
                miesiące czekać. Nie spieszą się ze zwrotem twoich pieniędzy.
                Przy rekrutacji obiecują złote góry a po zatrudnieniu na ziemie
                sprowadzają. Awans owszem ale jak kilka razy pod rząd przekroczysz
                plan. O prowizjach i innych sprawach człowiek dowiaduje sie po kilku
                tygodniach.
                Na kierownika to szans nie ma. Rekrutują z zewnątrz.
                Duża rotacja pracowników. Po tygodniu zaczynasz szukać innej pracy.
                Oto fakty wspaniałej pracy w db - PBS
                • Gość: Miki Re: DB Kredyt IP: 80.54.174.* 28.12.07, 13:23
                  Skad ty masz takie informacje. Pracuję tam od pół roku i znam
                  realia. Zarobki sa ok, premie też i sporo ludzi z wewnatrz juz
                  awansowało:-) z doradców na zasępców z zastępców na kierowników
                  nawet dwóch kierowników już awansowało na dyrektorów regionu. A
                  ciebie chyba nie przyjeli i dlatego siejesz zamet. Plany
                  sprzedażowe sa duże to fakt.
                  • Gość: doradca Re: DB Kredyt IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.12.07, 22:34
                    wiem z wlasnego doświadczenia, nie sieje zametu tylko przedstawiam
                    fakty. Plany owszem są do zrobienia. Zastanawiam sie tylko kogo ty
                    reprezentujesz.
                    Nie ukryje sie tego ze w firmie istnieje duża rotacja ludzi,
                    podstawa marna a produkt malo konkurencyjny, ja u siebie żadnych
                    konkretnych awansow nie zauważylem (przepraszam - z mlodszego
                    doradcy na doradcę). Ale karierę mozna tu zrobić!!! Kpina.
                    Przedstawiłbym ci jeden przypadek awansu ale nie nadaje sie na to
                    forum. Ja już odchodze, mam lepszą propozycje za godziwe pieniądze.
                • Gość: Alunia Re: DB Kredyt IP: 195.136.143.* 13.01.08, 13:07
                  bardzo proszę o podanie więcej info na temat tej pracy. czy zespoły wyrabiają
                  miesięczne plany??czy ciężko się "dopchać" do auta aby dojechać do klienta oraz
                  na czym rzeczywiście polega praca w tej firmie, bo na rozmowie było wszystko
                  pięknie i ładnie ubrane????
          • Gość: Miki Re: DB Kredyt IP: 80.54.174.* 15.10.07, 19:32
            Weronika negocjuj więcej bo widełki są dużo wyższe. Doradca do 3000
            brytto spokojnie moze krzyknąć. Zastępca koło 4500. Nie daj sie ja
            pracuję jako kierownik DB i mam duzo wyższą stawkę-ale negocjowałam
            solidnie. Powodzenia. Fajnie jest w db. We wrzesniu zrobiłam prawie
            200% planu i bede mieć niezła premię...:-) \ja jestem bardzo
            zadowolona:-)
            • Gość: Weronika Re: DB Kredyt IP: *.ekspres.net.pl 16.10.07, 17:05
              część, dzięki za info ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć
              ponieważ upierali się przy 1000 zł netto i twierdzili że jest to
              narzucone "z góry" ( a byli wyraźnie zainteresowani moją osobą). Nie
              wiem w jakim województwie startowałaś bo ja na południu Polski. Daj
              mi proszę jakieś wskazówki odnośnie negocjowania, a co do pensji -
              czy plany są realne do wyrobienia? i czy mam rozumieć że doradca
              może dostać ok. 1800 zł netto podstawy / z-ca ok. 3000 zł a
              kierownik ok. 4000 zł + premię ???? I czy 100% premii to jest
              dodatek w wysokości 100% podstawy? Bardzo proszę o informacje bo
              jestem nieco zdezoirentowana (patrz inne opinie na forum). Z gory
              dziękuję za info
            • partner_sr Re: DB Kredyt 05.05.08, 15:32
              Witaj, jeśli możesz udziel swojej wiedzy gdyż startuję na stanowisko
              kierownika w nowej placówce db kredytu. Zastanawiam sie jakie są
              plany średniomiesięcznie i czy kierownik ma ciężki kawałek chleba?
              Decyduje się przejść na to stanowisko z etatu bankowego, ufam że
              bedzie to spokojniejsza praca niż doradcy klienta. Ufam, że wąska
              specjalizacja daje większe możliwości i spokojniejszą pracę. Jakie
              jest Twoje zdanie z doświadczenia własnego w tym zakresie ?
      • z3aga Re: DB Kredyt 09.08.07, 18:46
        Dzisiaj byłam na pierwszej rozmowie z KIT do DB Kredyt. Jestem
        bankowcem od ponad 7 lat. pracuję w PKO BP jako doradca private
        banking i nawet nieźle zarabiam powyżej średniej krajowej +premia
        kwartalna, ale plany bardzo wysokie i na wiele produktów, trzeba
        jeździć i szukać klienta.
        Jak ktoś pracuje w oddziale Db Kredyt na Sląsku jako kierownik niech
        napisze o pracy i zarobkach. Jest to spółka grupy Deutsche Bank, a
        tam płacą bardzo dobrze.
      • piterek00 Bardzo proszę o odpowiedz 13.01.08, 18:45
        Witam
        Zostałem zaproszony na rozmowę jako doradca klienta w Warszawie proszę o
        odpowiedź jaka jest pensja podstawowa jakie są premie jaki plan sprzedażowy czy
        jest on do wyrobienia, jakie są świadczenia poza płacowe czy jest możliwość
        awansu i jak przebiega rozmowa rekrutacyjna o co pytają na co sie przyszykować
        bardzo dziękuje za odpowiedzi i pomoc
        Pozdrawiam
          • Gość: były "doradca" Re: DB Kredyt IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.08, 12:33
            z doradztwem to ma mało co wspólnego, zatrudniaja do pracy w
            telesprzedaży, oferta pracy jest tak przedstawiona aby skusic
            najwieksza ilosc osób a potem i tak sie wycina, podstawe maja jedna
            z najmniejszych w finansach, narzędzia pracy - kpina, auto ci dadza
            jak bedziesz duzo sprzedawal ale juz karta paliwowa to masakra, jak
            nie zatankujesz za swoje to jedynie pociag ci zostanie by podjechac
            do klienta w innym miescie, na forum zachwalaja chyba tylko
            kierownicy zespołów bo i co maja robic, maja 2,5 tys podstawy na
            reke , samochód do dyspozycji (aurisa na dojazd do pracy, do klienta
            nie pojada bo i po co jak sie nie znaja na sprzedazy), popracowałem
            troche u nich, ubaw niezły z tego mialem, roszady straszne, programy
            motywacyjne ......... lepiej nie wspominac), szkolenie zapewniaja
            owszem ale jak wypełniac druki i nic poza tym, reszte naucz sie sam,
            jak nie pracowales w kredytach to masz pierwsze 2 miesiace czysta
            podstawe.
            jedyna szansa dla tej firmy to wyciac wszystkich kierowników,
            pozostawic dyrektora, bedzie wiecej na prowizje
            dla "telesprzedawców" - koszty mniejsze, no i oczywiscie musieliby
            poprawic czas załatwiania wniosków bo jak klient ma czekac 5 ni na
            kredyt to juz kpina, a wystarczyłoby zatrudnic jedna osobe do
            wprowadzania danych do kompa idecyzja byłaby wstepna juz na miejscu
            tak jak w biurach kredytowych db
          • Gość: ?? Re: DB Kredyt IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.02.08, 20:57
            mozesz sie spodziewac ze napewno zostaniesz zatrudniony chocbys nie wiem co wczesniej robil , zatrudniaja nawet ludzi ktorzy nigdy nigdzie nie pracowali i nie maja zadnego doswiadczenia, z pensji to pewnie 1400 lub 1500 brutto podstawy i sluzbowy telefonik z 60 pln na limicie jak przkroczysz to sam doplacasz samochodu nie dostaniesz bo dostaja tylko 3 najlepsze osoby z kazdego zespolu i w sumie to tyle, bedziesz siedzial 8 godzin dziennie i dzownil po ludziach ktorzy maja dosc kredytow i wciskal im je na sile. POWODZENIA \:D:D:D

PS. zgadzam sie ze stwierdzeniem ze wywalic trzeba kierownikow i wtedy wszystko by sie zmienilo, nie maja zadnego pojecia o kredytach i musza dopytywac o wszystko po cichu innych doradcow
            • Gość: Kimono Re: DB Kredyt IP: 89.25.150.* 21.02.08, 20:05
              Z pewnością należy dodać, że praca w db kredyt to nie jest praca w pbs polska,
              która tylko działa pod brandem db kredyt. pbs jest zwykłą spółką i koło banku
              kadra tam zarządzająca tylko przechodzi. Nie wiem, jak jest w db kredycie, ale
              pbs polska to masakryczna żenada. Pracowałem tam jakiś czas. Obóz pracy, tak jak
              to wcześniej ktoś napisał. Zachęcają na rozmowie narzędziami do pracy i świetną
              atmosferą.Żadnych wymagań, byle byś za wiele nie chciał podstawy. Tymczasem już
              po kilku dniach wszystko jest nie tak. Nie wolno wychodzić z biura na więcej niż
              pół godziny w ciągu dnia i straszą, że zgodnie z KP konsekwencje będą wyciągane.
              Tymczasem stanowiska pracy nie nadają się nawet do wypicia kawy. Stołki, od
              których po godzinie siedzenia bolą plecy, biurko dostawione do ściany, tak że
              jak kichniesz, to walisz łbem w ścianę i jeszcze we dwóch siedzieliśmy przy
              jednym. 2 komputery na 10 osób i zmuszanie do telemarketingu... trauma hehe.
              Atmosfera reżimu. Każdy się boi odezwać. Nawet jak się papier skończył "bo
              budżet się wyczerpał na ten miesiąc", to za swoją kasę ludzie kupowali, żeby
              było jak ofertę wysłać do klienta. O autach i telefonach nie wspomnę. Wszystko
              się nadaje na solidne pismo do zarządu Deutsche Banku. Myślę, że baardzo by się
              im to spodobało :)
              • Gość: Miki Re: DB Kredyt IP: 80.54.174.* 21.02.08, 21:34
                W db-kredyt nie dostaniesz auta to fakt-ale to dlatego ze jesli
                pracujesz na stanowisku doradcy klienta nie jest ci potrzebne,
                kierownik oddziału ma ryczałt na paliwo (niezbyt wielki)ale
                własciwie to pracuje sie w oddziale więc ten limit wystarcza.
                Podstawa dla doradcy zaczyna sie od 2300 brutto ale premie sa do
                wyrobienia i sa duże.Najlepsi doradcy maja większa podstawę.
                • Gość: kasia Re: DB Kredyt IP: 193.201.167.* 19.03.08, 12:25
                  podstawa zaczyna sie od 2300 brutto ????????????? Nie rozsmieszaj
                  mnie. Chyba tylko w twoim oddziale. Pracowałam w DB kredyt i do
                  kwoty 2300 brutto było daleko. No może z premia. I to nie tylko ja
                  taka podstawe mialam. Bardzo duzo os.
              • Gość: Mki Re: DB Kredyt IP: 80.54.174.* 21.02.08, 21:36
                "Stołki, od
                których po godzinie siedzenia bolą plecy, biurko dostawione do
                ściany, tak że
                jak kichniesz, to walisz łbem w ścianę i jeszcze we dwóch
                siedzieliśmy przy
                jednym. 2 komputery na 10 osób i zmuszanie do telemarketingu"

tonie jest o db-kredyt - idź przynajmniej do oddziału i zobacz jak
                wyglada to zobaczysz ze sa normalne fotele biurowe, każdy ma swoje
                stanowisko przy którym pracuje, komputer na biurku - wystarczy iść
                zobaczyć a nie pisać herezje bez wiedzy.
                  • aw-it Re: DB Kredyt 29.02.08, 01:12
                    Witam
                    Mam dosyć pilną sprawę i prosiłbym o odpoiwedz. Wysłałem aplikację do firmy pośrednictwa pracy na stanowisko przedstawiciela handlowego. Oczywiscie po kilku dniach otrzymalem telefon z zapytaniem czy moga przeslac moje dokumenty dalej w ogloszeniu bylo napisane ze jest to praca w terenie pani przez telefon powiedziala praca stacjonarna ok niech bedzie. Otrzymalem telefon i zaproszenie na pierwszy etap rozmowy do deutsche banku jako ze w łodzi otwieraja nowy oddzial sprzedaży. Luzna rozmowa z miła pania pytania odnosnie oczekiwanych zarobkow tego co oferuja czyli telefon, komputer bardz palmtop by moc u klienta wyliczac raty kredytu oraz auto sluzbowe, pomyslalem fajnie. Pozniej drugi etap pam Manager w innym odzdziale banku przeprowadzal znow rozmowe odnosnie oczekiwan itp i powiedzial ze jesli bede to ja otrzymam tego samego dnia telefon od nich. Po kilku godzinach dzwonia zapraszaja na ustalenie warunkow wspolpracy. Podczas spotkania gdzie proponowano mi juz prace otrzymalem warunki placowe mimo iz powiedzialem im ze chce minimum podstawy 2000 brutto plus prowizje i zarowno pani z 1 etapu nie zrobila dziwnej miny a manager na 2 etapie stwierdzil ze slabe mam wymagania to nagle z jego ust padla propozycja 1400 brutto podstawy myslalem ze padne ale ok mozna negocjowac manager nieugiety wiec zostalo tak jak mialo byc pozniej przedstawienie planow sprzedazy i wyliczenie zachecajacych prowizji za wyrobienie planow bo od tej przewidzianej na 1 miesiac to bylo chyba 400 zł brutto z tego co pamietam, oczywiscie omowienie umowy narazie wirtualnej bo nie mialem jej jeszcze przed nosem opowiedzenie o narzedziach do pracy i nowym biurze. Kilka dni pozniej spotkanie zapoznawcze z nowymi pracownikami mialy byc 4 osoby okazalo sie ze jest ich 7, biuro to dwa puste jak narazie bo mebli nie przywizli pomieszczenia gdzie w jednym wielkosci 4*4 bedzie siadzialo 7 osob a w drugim tej samej wielkosci managerowie, wypisanie kwestionariuszy osobowych i ustalenie wyjazdu tyklko mam do was pytanie bo moje watpliwosci sa coraz wieksze. Mam jechac w poniedzialek do wawy na szkolenie kilkudniowe natomiast jedziemy pociagiem bo aut jeszcze nie ma bedzie 7 osob a pan manager nie wie nic, czym tam jedziemy chyba pociagiem ale nie wie czy sie z nami rozliczaja czy nie, ile bedzie aut dla nas tez nie wiedza, czy 2 na osobe czy kazdy bedzie mial swoje do dyspozycji chociaz nei sadze, jak wyglada umowa tez nie wiem porzeciez nie podpisze im zadnych weksli inblanco ani nic w tym stylu wiec nie chce jechac na szkolenie poki tego nie widzialem a co jesli tam sie nei zgodze mam wrocic pociagiem?? Mam wielkie watpliwosci czy mam poswiecac na to czas i pieniadze agencji deutsche banku bo jesli jest to zwykly telemarketing a ja dzwonie do ludzi i prosze sie o kredyty to serdecznie dziekuje, poczatkowo spotkania mial mi umawiac telemarketing pozniej okazalo sie ze sam musze to robic dzwoniac do lekarzy, prawnikow itp. Prosze o szybka odpowiedz i przepraszam za bledy interpunkcyjne zeby nikt sie nie czepiał:P
                    • Gość: josue Re: DB Kredyt IP: 217.153.60.* 29.02.08, 09:21
                      Chcą Cię przerobić niestety.
                      Pracuję w sprzedaży i wiem jak wygląda teraz rekurutacja w naszym
                      kraju, firmy wymyślają jakieś historie i stanowiska bez pokrycia bo
                      ciężko znaleźć sprzedawcę.
                      Realnie myślę że manager dostanie służbówkę i nikt więcej, o
                      laptopie i zwrocie za pociąg też nie marz, takie są realia.

Przeanalizuj to pod takim kątem, czy firma do człowiekowi samochód i
                      laptopa do dyspozycji jeśli chce mu płacić 1400zł brutto ?

Jeśli chcesz zarabiać jako sprzedawca to masz wiele możliwości,
                      kwestia jaki produkt i firmę wybierzesz. Pozdrawiam
                      • Gość: aw-it Re: DB Kredyt IP: *.toya.net.pl 29.02.08, 10:52
                        Dziękuję serdecznie za odpowiedz juz zrezygnowałem po telefonie do managera ktory nadal twierdzi ze nic nie wiadomo, umowy pokazac nie moze itp. itd szkoda jedynie ze dobrze sie zapowiadalo, posiadam kilkuletnie doswiadczenie w sprzedazy ale jak na chwile obecna ludzie oferuja warunki to az nie wiadomo co robic smiac sie czy plakac na tych rozmowach. Pozdrawiam
                    • Gość: Tomek Re: DB Kredyt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.02.08, 13:19
                      Tak, to jest zwykły TELEMARKETING. Mówię to z całą pewnością i
                      odpowiedzialnością. Później Ci będą wmawiąć, że panujący wokół chaos
                      i syf to kwestia tego, że oddział dopiero się tworzy.

Praca polega na tzw. "zimnych telefonach". Wydzwaniasz do
                      przypadkowych ludzi z ofertą kredytową. Żadnych baz klientów nie ma,
                      więc niech Cię nie dziwi, jeśli będziesz piątym przedstawicielem db
                      kredyt który dzwoni do danej osoby.

I przygotuj się na to że Twoje wynagrodzenie będzie się składało z
                      samej podstawy
                    • Gość: warto?warto ?? Re: DB Kredyt IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.08, 22:22
                      ja na twoim miejscu dalbym sobie spokój z tą pracą, bedziesz siedzial 8 godzin dziennie i dzwonil po prawnikach , lekarzach , architektach i kseigowych ktorzy znaja juz twoja oferte na pamiec prewija im sie ona 3 , do 4 razy dziennie , maja juz faksy i maile z ofeta i potrafia liczyc odsetki jakie chcesz im wpakowac, sam kredyt nie jest konkurencyjny , jesli ksiegowa ktora pracuje ponad 1`5 lat bierze 40 tysi na 6 doplaca do niego drugie tyle no to cos jest nie tak , nie wiem jak w lodzi ale w warszaawie ostatnio bylo z 35 osob w 3 malych pokojach i mial powstawac 4 zespol w korytarzu tak w korytarzu , na awans nie masz co liczyc chyba ze z mlodszego doradcy na doradce na specjaliste i eksperta po 100 do 200 pln brutto za awans , wiec uciekajcie stamtad. Najlepszym wyjsciem byloby wywalenie kierownikow ktorzy sami nigdyu niepsrzedawali kredytow tylko karty kredytowe i zatrudnienie 10 osob ktore sie na tym znaja a nie tworzyc oboz pracy i obiecujac super warunki , przpominam 35 osob i jedna toaleta , 35 osob i dwa male wieszaki na plaszcze , 35 osob i jeden czajnik , na 35 osob sa 4 komputery i jedna drukarka , po prostu zenada
                      • Gość: aw-it Re: DB Kredyt IP: *.toya.net.pl 03.03.08, 23:21
                        Też miałem propozycje pracy od nich nawet przeszedlem te ich etapy rekrutacji zrezygnowealem jak dowiedzialem sie co to za praca i na cyzm ma polegac a co do warunkow pracy to tzn wynagrodzenia to w dsa dawali o wiele wiecej do sprzedazy kart kredytowych a tutaj okazalo sie ze bede pracowal nie w db kredycie tylko w agencji banku i dzwonil do klientow w łodzi beda dwa pomeiszczenia wielkosci 4*4 i w jedym bedzie siedzialo na poczatek 7 osob a co dalej do warunkow to juz wiecej powiedziec nie moge bo nic nie bylo do konca wiadomo jak prowadzilem z nimi rozmowy. Pozdrawiam
                        • Gość: ali Re: DB Kredyt IP: 217.98.12.* 04.03.08, 08:23
                          wy mówicie chyba o zupełnie czym innym ja sie pytam o prace w db
                          kredyt gdzie w oddziale pracuje 3 doradców 1 z-ca kierownika i 1
                          kierownik! Jak wyglada tam praca, jakie zarobki, ile trwa szkolenie
                          wstępne i jaka jest atmosfera?
                          • quasimodo1 Re: DB Kredyt 15.03.08, 17:11
                            Powiem tak
                            Własnie zaprponowano mi pracę w db kredyt
                            Po trzech spotkaniach zadzwonił telefon i pan z Deutsche
                            banku zaproponował stanowisko doradcy klienta z wynagrodzeniem 2500
                            brutto + za wykonanie 100% planu kolejne 1500 brutto premii. To
                            chyba nie jest źle. Nie wiem na ile ma się do tego kiedy przy
                            pytaniu na rozmowach o oczekiwane zarobki powiedziałem że 2000 na
                            rękę + premie.
                          • Gość: Pytanie Opiekun Klienta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.08, 23:14
                            A czy orientujecie się w kwestii wynagrodzenia na stanowisku "Opiekun Klienta"?
                            Mam niebawem rozmowę kwalifikacyjną, a zmiana pracy (w innej branży) byłaby dla
                            mnie korzystna dopiero przy 2400-2500 zł netto.
                            Jak to jest z tymi premiami za realizację planów??
                            Będę wdzięczna za odpowiedź!
                • Gość: kasia Re: DB Kredyt IP: 193.201.167.* 19.03.08, 12:28
                  Jak kazdy ma swoje biurko ??? Ja ja pracowałam to w kazdym oddziale
                  bylo o jedno biurko mniej niz doradcow . Wiec jedna os nie ma gdzie
                  siedziec. Wiec nie kazdy ma swoje biurko. Pisz prawde.
                  Ludzie zaptajcie sie doradcow z DB kredyt a nie kierownikow. Oni to
                  nie maja na co narzekac, ale doradcy.....
              • Gość: PBS Re: DB Kredyt IP: *.chello.pl 24.02.09, 20:42
                Kimono nie wiem gdzie Ty pracowałeś,ale chyba nie w PBSie, jakieś wierutne
                kłamstwa wypisujesz,a z reżimem to się chyba jeszcze nie spotkałeś. Prawda jest
                taka, że jest nacisk na plany i to zrozumiałe bo każdy na tym najwięcej zarabia,
                a jeśli Ty byleś totalna sierota to pewnie dlatego siadziałes jak mysz pod
                miotła żeby w oczy sie nie rzucać i nie zostać wylanym. A kawy to ja nie wiem
                jakie ilości wypijasz skoro Ci się na normalnym,tradycyjnym biurku nie może
                zmieścić. A jesli chodzi o papier to nie pietam żebym kiedykolwiek z własnej
                kieszeni wykładała na niego.
            • Gość: Z-ca KierownikaDB Re: DB Kredyt IP: *.icpnet.pl 04.04.08, 19:48
              Buachachachacha...Ty chyba z konkurencji jesteś że takie bzdury
              wypisujesz...Szkoda czytać ale pośmiać się można. Nie masz pojęcia o pracy dla
              dużej korporacji a jeśli praca dla Ciebie to siedzenie na 4 literach i picie
              kawki to zatrudnij się w biurze kredytowym za 700 zł. Total rotfl z Twojej
              wypowiedzi.
      • Gość: Miki Re: DB Kredyt IP: 80.54.174.* 19.03.08, 19:59
        Od 1 marca była podwyzka progów premiowych i przy 100% dla doradcy
        jest teraz 1500 brutto i progi są co 5%wykonania to wiecej premii,
        a przedtem były co 10% wykonania.
        Db-kredyt powstał w lutym 2007 i wtedy faktycznie w oddziałach były
        trzy biurka dla 4 osobowej załogi. Od lipca wszystkie otwierane
        oddziały mają juz taka ilość biurek ilu jest pracowników w oddziale.
        Czy tak trudno jest jechać do 2-3 oddziałów db-kredyt i zobaczyć na
        własne oczy co i jak?
        • Gość: mrozik Re: DB Kredyt IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.03.08, 15:26
          "Miki" to zapewne osoba z działu kadr db. Nikt z personelu db nie ma siły na
          wypisywanie tekstów pochwalnych na temat tego "banku", są zajęci poszukiwaniem
          klientów na "atrakcyjne" produkty. Tak więc daruj sobie te teksty. Powiem wam,
          jak wygląda rekrutacja: są wytyczne wewnętrzne, aby permanentnie prowadzić
          selekcję kandydatów bez istnienia aktualnej potrzeby. Ci potencjalni ludzie mają
          stanowić zapas. Tak to właściwe słowo. Rekrutacja trwa wiele miesięcy,w z czym
          stale są na stanie banku potencjalni następcy obecnych pracowników. Ktoś wyleci,
          wtedy wstawia się koło zapasowe. Bank nie otwiera nowych oddziałów od wielu
          miesięcy, ale stale rekrutuje pod przykrywką rzekomego planu rozwijania sieci
          sprzedaży (3 lub 4 etapy na przestrzeni 3-5 m-cy). Szkoda czasu (urlopu), radzę
          rozejrzeć się za innym pracodawcom. Kto nie wierzy, przekona się na własnej
          skórze. Ps. zarobki: doradca: 950 netto, premia (jak ją zobaczy): 350-400 netto,
          z-pca: 1300 netto, premia (j.w.): 150-200 netto, kierownik: 1800 netto, premia:
          350-500 netto (j.w.). Pozdrawiam, życzę powodzenia.
          • Gość: Miki do mrozik IP: 80.54.174.* 20.03.08, 20:38
            oj mrozik mrozik ciebie nawet do zapasu nie przyjęli...
            Do konca tego roku będzie 120 oddziałów na razie jest 75. Pojęcia
            zielonego nie masz ale wypisujesz. Racja ja zachwalać nie będę bo
            jak będzie za duzy ten zapas pracowników i jeszcze ja im sie
            znudzę...:-)
            Wypisujcie sobie co chcecie ja pracuję i nie narzekam a kasę
            zarabiam duzo fajniejszą niż kolezanki z branzy w konkurencyjnych
            bankach.
            • Gość: fan mrozik'a Re: do mrozik IP: *.ae.katowice.pl 27.03.08, 12:31
              Do "Miki" - żałosna jesteś skoro po pracy siedzisz jeszcze na necie
              i chwalisz swego chleobodawcę. Co do DB to firma nieźle mobbinguje
              skoro kierownicy i doradcy uciekają do innych firm, a o bankach nie
              chcą słyszeć ani słowa. Fakt, że jedna panna dała i awansowała, ale
              na miesiąc, bo na jej miejsce znalazła się kolejna chętna.
              • Gość: simp Re: do mrozik IP: *.chello.pl 27.03.08, 20:32
                hmm, to może kolega mrozik pochawali się czym się zajmuje ? co robi
                tak wspaniałego, że krytykuje innego pracodacę ? a może to tylko
                taka natura Polaka, który z zasady jest zawistny bo jak on nie to
                inni też nie. Oczywiście odpisze na tego posta elokwentnie i będzie
                bronił swoich racji, a pisanie zajmie mu dwie godziny bo będzie
                szukał po wszystkich słownikach, ale cóż tak to już bywa w naszym
                kraju (a specjalnie popełniam kilka błędów, żeby było od czego
                zacząć).
                Życzę powodzenia i trzymam kciuki za tzw. "złotego pracodawcę",
                który zapłaci 20 tyś pln, da samochód służbowy i pozwoli na pracę w
                wolnej chwili...
                • Gość: Adrian Re: do mrozik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.03.08, 13:27
                  pensja: 7000 brutto plus prowizja 18 - 25000 brutto (miesięcznie) plus samochód
                  bez limitu kilometrów plus komórka 200 brutto plus 2 wyjazdy integracyjne w
                  kraju plus wakacje letnie lub zimowe (do wyboru)dla dwóch osób w kraju plus
                  prywatna opieka medyczna (abonament miesięczny 400 brutto) plus laptop po 2
                  latach do odkupienia za 1,22 brutto plus dowody wdzięczności... Pracodawca to
                  jeden z dystrybutorów alkoholi. Razem znacznie więcej
                  niż 30000 pln neto/m-c. Pracuję tu od 4 lat i tylko raz miałem propozycję zmiany
                  pracy za 4000 brutto plus 1000 brutto premii plus telefon z 60 pln brutto limitu
                  /m-c, oczywiście uśmiałem się i serdecznie podziękowałem. Mrozik ty chyba jesteś
                  z branży,znam jednego kolesia o takiej ksywie.
                  • kapitanplaneta3 Re: do mrozik 31.03.08, 19:48
                    Bzdety wypisujecie.
                    Nie mylcie pośredników, współpracowników, firm pośrednictwa
                    pracujących dla Deutsche z db kredyt, który jest z grupy Deutsche
                    Banku.
                    Zarobki niezłe (doradcy od 2300 brutto podstawy plus premia już od
                    100% około 1100 br.). ZAKAZ telemarketingu, normalne zasady pracy,
                    plany na oddział, a nie indywidualny wyścig szczurów. Fajna
                    atmosfera i szansa na awanse dla najlepszych, bo struktury sie
                    budują. W tym roku otwarcie 60 nowych oddziałów.
                    Pracuję od pół roku jako doradca i nie narzekam. Wyciągam 3tys. na
                    czysto. Zapraszam do naszego grona. Poszukajcie w swojej okolicy
                    placówek i sami się przekonajcie jak to wygląda od środka.