Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Praca w CBB Kraków

    IP: 213.199.205.* 04.04.07, 14:00
    Czy ktoś przewinął się przez nich?Jak tam jest?
    Obserwuj wątek
      • Gość: Bartek Re: Praca w CBB Kraków IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.04.07, 13:06
        Nikt nigdy z Was nie pracował w CBB na Bohaterów Września?Oni tam często
        szukają pracowników,więc zastanawiam się czy warto?

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka