Gość: Bartek IP: 213.199.205.* 04.04.07, 14:00 Czy ktoś przewinął się przez nich?Jak tam jest? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Bartek Re: Praca w CBB Kraków IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.04.07, 13:06 Nikt nigdy z Was nie pracował w CBB na Bohaterów Września?Oni tam często szukają pracowników,więc zastanawiam się czy warto? Odpowiedz Link Zgłoś