Dodaj do ulubionych

Liga mistrzów

15.11.13, 22:07
Witajcie czy ktoś coś wie na ten temat mam na myśli co z nagrodą i oficjalną listą która miała być do 30 października ??
Centrala nie wyrabia czy jak?
Obserwuj wątek
  • doradca.pl Re: Liga mistrzów 16.11.13, 07:06
   dlaczego tylko osoby z pierwszych miejsc w ligach dostaną nagrody, czy nie można by nagrodzić np. pierwszej trójki? gdyby kazdy pracownik dostał takie wsparcie, jak u nas pracownik który zajał pierwsze miejsce w lidze to by była inna sytuacja i ranking liderów też wyglądał by inaczej, ale tak nie jest. kiedyś był konwent sprzedawców i tam nagrodzono 500 pracowników ( w tym oczywiście kierowników,dyrektorów) nie rozumiemy tego, wszyscy pracujemy ciężko i kazdemu zależy na dodatkowym wsparciu, pomarzyć można....
   • danielka05 Re: Liga mistrzów 16.11.13, 09:57
    Zajełam pierwsze miejsce w lidze,zadnego wsparcia od przełożonego nie miałam , wręcz przeciwnie-gdy w pewnym momencie byłam druga to żadna z kolżeanek nie powiedziała oddam ci mój kredyt, albo kredyt agencj ,ror,lokatę .Cały czas słyszę o współpracy całego oddziału,szkoda ,że jest tylko gadanie.za 10 pkt co niektórzy by w łyżce wody utopili . TAK DZIAŁA NOWY RTYTM.
     • wargusia1 Re: Liga mistrzów 16.11.13, 12:59
      Dokładnie Danielka u mnie to samo nikt się nawet nie zapytał a co dopiero odstąpił swoje punkty... ciężko sama no to pracowałam i co mam w zamian - 2 miesiące bez odzewu ani nie wiadomo co jest nagrodą ani nie wysłano oficjalnej listy...;/
      gdybym wiedziała że tak będzie to wszystkich klientów przeciągałabym na nowy kwartał bo w sumie daremnie ponad 2 tys ptk poszło w powietrze a przynajmniej miałabym zajebisty start w październiku!!!!
       • skuter44 Re: Proszė o uskunięcie poprzedniego wpisu 16.11.13, 13:25
        [b]DO CZEGO DOSZŁO !!![/b]

        Zajebiście” to nie wulgaryzm. To już komplement

        Po latach funkcjonowania we współczesnej polszczyźnie słowo „zajebiście” straciło już znaczenie wulgarne. Przeciwnie: teraz to jest komplement – tłumaczy dr Jolanta Piwowar, językoznawca z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

        Przeczytaj cały tekst: „Zajebiście” to nie wulgaryzm. To już komplement - Gazeta Olsztyńska gazetaolsztynska.pl/120811,Zajebiscie-to-nie-wulgaryzm-To-juz-komplement.html#ixzz2koKNaDkl
       • ukryty_wafel No i mamy Forumowego Taliba :) 16.11.13, 14:23
        Obserwator, strażnik moralności :)
        Słuchaj, proponuje byś zajął sie swoimi sprawami zamiast zaśmiecac swoimi wnioskami do Admina. Jak chcesz zwrócić uwage, mozesz napisac do Admina na priv. Jak na razie zakłócasz dyskusje i zasmiecasz watki za co sam mozesz wylecieć :)
        A na pewno Admini powinni skasowac twoje wpisy, :)
        Słowo zajebisty, weszło juz do codziennego języka :)
          • nimfa09 Re: No i mamy Forumowego Taliba :) 16.11.13, 21:32
           tak, dla doradców jest nagroda tylko za 1 miejsce w lidze, a dla kierowników i menedżerów na których muszą wyrobić pracownicy są narody dla 2 miejsc w lidze. ps. w ubiegłym roku w samolocie z zwycięscami na wycieczkę poleciało połowę centrali :(((((((
        • cornel75 Re: No i mamy Forumowego Taliba :) 16.11.13, 23:48
         ukryty_wafel napisał:


         > A na pewno Admini powinni skasowac twoje wpisy, :)
         > Słowo z..., weszło juz do codziennego języka :)

         To słowo nie weszło do codziennego języka. Chyba że masz na myśli specyficzną grupę ludzi, którzy używają w nadmiarze słów na k i ch. Słowo z... jest zwykłym wulgaryzmem i jego używanie na forum łamie Netykietę. Przyłączam się do obserwatora o usuwanie wpisów zawierających wulgaryzmy. Proszę o przestrzeganie Regulaminu.
         • doradca.pl Re: No i mamy Forumowego Taliba :) 17.11.13, 06:56
          niesprawiedliwość była jest i będzie, jeśli nagrodzeni zostali pracownicy którzy zajęli pierwsze miejsca w ligach, po prostu ktoś z góry określił w Centrali złe kryteria i już, czy Centrala zdaje sobie sprawę ile pracy kosztuje zajęcie pierwszego miejsca w lidze???? a drugie??? i trzecie???? itd???? chyba nie..... te kolejne miejsca też walczyły, do końca ......
          • tergam Re: No i mamy Forumowego Taliba :) 17.11.13, 09:18
           doradca.pl napisała:

           > niesprawiedliwość była jest i będzie, jeśli nagrodzeni zostali pracownicy którz
           > y zajęli pierwsze miejsca w ligach, po prostu ktoś z góry określił w Centrali z
           > łe kryteria i już, czy Centrala zdaje sobie sprawę ile pracy kosztuje zajęcie p
           > ierwszego miejsca w lidze???? a drugie??? i trzecie???? itd???? chyba nie.....
           > te kolejne miejsca też walczyły, do końca ......

           Wygrany zawsze jest jeden.
           Piszesz drugie, trzecie. To czemu nie czwarte, piąte, każde? Pomysł zajebisty tylko nic wspólnego nie ma z rywalizacją.
           • sparkaska Re: No i mamy Forumowego Taliba :) 17.11.13, 10:22
            Nimfo Danielko napisałam przy zasadności ilości kierowników swoją opinię. cóż mogę dodac jedynie to że się mogę z Wami założyc o dobry trunek że za ligę mistrzów na wycieczkę to śmietanka z centrali pojedzie. albo już była:( a my się topimy w łyzce wody za 10 pkt. przykre,.
  • 0liga Liga mistrzów 16.12.13, 17:06
   "To będzie wyjazd życia" - słowa Prezesa na temat wyjazu, zapomniał tylko dodać,że tyko dla Elity. Jak zwykle dyrektorzy i kierownicy zbierają laury, a to my pracownicy robimy wszystko aby ten bank istniał. Każdy z nas, każdego dnia daje z siebie wszytko a za to zostaje oszukany!!! Miał być wyjazd a jest wielkie zero. OSSA to tylko po to aby nas uciszyć, jak zwykle dostaliśmy po tyłkach. Ciekawe jak oni czuli by się na naszym miejscu.
  • danielka05 Re: Liga mistrzów 16.12.13, 19:22
   Masz rację . wyszło jak zawsze w PKO BP .Walka o każdy punkt.zwlekanie 2,5 miesiąca po to, aby teraz otrzeć BUZIĘ OSSĄ. Byłam juz tam co najmniej trzy razy i więcej nie mam zamiaru jechać. niech się organizatorzy wypchają i więcej jna mnie nie liczą, idę dalej SWOIM RYTMEM, Koniec sprzedaży na siłę wspaniałych produktów, ubezpieczeń. funduszy.Od trzech lat mimo,ze zawsze najwyższe wykonanie planów zadnej powaznej podwyżki bo ma pani premię,nagrody,nawet zmiana stanowska nic nie dała.
   • 2doradca Liga mistrzów 16.12.13, 20:17
    2 tysiaki!!! taki wyjaz wart jest ok 15 tysiaków, jak zwykle dajecie się sprzedac za marne grosze!!!! Ja chcę sprawiedliwości i wyjazdu, dlaczego kadra nic nie robi a jedzie?????
  • robol10 Re: Liga mistrzów 16.12.13, 20:36
   LIGA MISTRZÓW? Hmmmmm bardzo ciekawe określenie!!! Chyba LIGA KADRY KIEROWNICZEJ!!! Robole pracują, a Kadra się bawi!!! To my tyramy, harujemy !!! Ossa to naprawdę" podróż życia" na pewno nie zapomnimy do końca życia!!!!!!
     • wargusia1 Re: Liga mistrzów 16.12.13, 21:38
      kurcze no cóż nam pozostaje mam nadzieję że w Ossie alkoholu nie będzie brakowało hehe :)
      i małym SPA też bym nie pogardziła przynajmniej poczułabym się prawie jak w Mexyku :)
       • danielka05 Re: Liga mistrzów 16.12.13, 22:02
        Masz rację tu chodzi o zsadę. Do Agrafka -mój patent to np. zamiast okm korzystniejszy dla klienta,wybierałam 3+9+12 bo z tego miałam punkty,kierownik mnie sprowadzał do pionu jezeli emerytowi nie dawałam ubezpieczenia bo to dla niego bezpieczniejsz. A i tak to ubezpeczenie tylko dawałam wtedy jeżeli klient zdecydowanie chciał.
      • ja199702 Re: Liga mistrzów 16.12.13, 21:53
       Ossa !!! Takiego rozczarowania jak dzisiaj nie widziałam jeszcze . Ludzie mieli łzy w oczach . Podroż życia - jak widać nasz Prezes ma bardzo bolesne poczucie humoru. Juz teraz wiadomo dlaczego tak długo wyniki były trzymane w tajemnicy. Z tego co słyszałam to kadra tez dostala zaproszenie do Ossy. Ciekawa jestem tylko czy Prezes zaszczyci swoim udziałem finalistów w Ossie czy będzie miał inne bardzo "ważne " sprawy.
      • selena1205 Re: Liga mistrzów 16.12.13, 23:14
       I Ty masz zamiar tam jechać ????!!!!! Ossa to takie superdno w szczerym polu - byłam tam raz.Moje rozczarowanie tą snobistyczną imprezą sprawiło,że kolejne zaproszenia zignorowałam.Ossa,to próba zamknięcia ust ciężko pracującym ludziom,których się oszukało obietnicami gruszek na wierzbie.Nie zamierzam skorzystać z ochłapów,proponowanych przez Pana Pezesa(w moich oczach-oszusta).Kierunek Ossa,to nie jest kierunek "podróży moich marzeń".Jeśli Panu Prezesowi wydaje się,że takie są moje marzenia podróżnicze,to się grubo myli.A tę Ossę nie sobie wsadzi.....Mam swój honor i na ochłapy nie reflektuję.Jestem bardzo zniesmaczona.Jedyne,co mogę z siebie w tej chwili wykrzesać,to pogardę dla osoby,która kłamliwymi obietnicami motywuje swoich pracowników do realizacji zadań,by potem rzucać im ochłapy...jak psom......CZERWONA KARTKA PANIE PREZESIE!!!!!!!!
  • danielka05 Re: Liga mistrzów 16.12.13, 22:38
   Wiecie co byłam obserwatorem na tym forum od dawna ,ale teraz nie chce mi się tu bywać .Nie ma takiego prawdziwego forum ,gdzie można by się wypowiedzieć nie tylko o naszych problemach,bolączkach,naszych produktach,procedurach . na zebraniu w odziale z dyrektorem nikt z praconików się nie odzywa oprócz mnie ,nikt nie powie ,że plan przekracza nasze możliwości. Słyszymy , a inni wykonują i tak '' faktycznie '' chyba jest . Bo konkurs pożyczka za gotówkę ,a tam 1906 pracowników nagrodzonych. MYŚLĘ ,ZE SAMI SOBIE JESTEŚMY WINNI BO POCESZYMY SIE CHOCIAŻ 'FAJNYM WYJAZDEM DO MEKSYKU.
  • dorotadu Re: Liga mistrzów 17.12.13, 15:40
   ŻENADA - osse mogą sobie wsadzić nie będę się bujac przez pół Polski
   żenada tak się traktuje pracowników którzy przez pół roku harowali na swoje wyniki - motywacja moja spadła do poziomu zerowego
    • danielka05 Re: Liga mistrzów 17.12.13, 18:17
     No to teraz wiem dlaczego nasz dyrektorek kaze pisać maile dwa razy dzienne o wyniku sprzedazy .On się załapał na naszych plecach.ja z koleznką nie jedziemy do ŻAdnej OSSY
     Ktoś kto tam nie był moze z ciekawości pojechać,ale uwierzcie to jest jedno wiekie ZERO. ,mimo tych wielkich atrakcji-proponuję bunt i odrzucić tę wspaniałą nagrodę,aleznając niktórych pracowników co po trupach do celu to to nie wypali.A FAJNE PANELE SZKOLENIOWE, jak zauroczyć sprzedaż, MIFID, Icoś jeszcze -powodzenia
     • q.p.r Re: Liga mistrzów 17.12.13, 18:41
      danielka05 napisała:

      > No to teraz wiem dlaczego nasz dyrektorek kaze pisać maile dwa razy d
      > zienne o wyniku sprzedazy .On się załapał na naszych plecach.ja z kolez
      > nką nie jedziemy do ŻAdnej OSSY
      > Ktoś kto tam nie był moze z ciekawości pojechać,ale uwierzcie to jest
      > jedno wiekie ZERO. ,mimo tych wielkich atrakcji-proponuję bunt i odrzu
      > cić tę wspaniałą nagrodę,aleznając niktórych pracowników co po trupach d
      > o celu to to nie wypali.A FAJNE PANELE SZKOLENIOWE, jak zauroczyć spr
      > zedaż, MIFID, Icoś jeszcze -powodzenia

      no qrede ale czad; nie chcesz to qrede nie jedz; zwolni się miejsce dla innych; tu juz qrede nikomu nie dogodzisz; chcesz siedziec w domu to twoja sprawa
       • danielka05 Re: Liga mistrzów 17.12.13, 19:19
        Jeżeli ma być to będzie, przelewm na ror. A nie mowiłam ,ze w naszym Banku nie wiele da się zrobić ze współpracownikami więc nie dziwi mnie ,że związki zawodowe jakie są to są. Zarabiamy tak mało ,że niektórzy są gotowi na kazdy ochłap-nie dziwi mnie to bo ja jakbym była jedynym żywicielem to pewnie też bym przyjeła wszystko.Mój Dyrektor albo nic nie wie o Meksyku albo sciemnia i się narazie nie przyznaje.
  • mimi1818 Re: Liga mistrzów 18.12.13, 06:34
   spokojnie - dyrektorzy też dostali po d...e. u mnie część pracowników jedzie za granicę a część do Ossy w tym..dyrektor...Nikt nie wie jakim kluczem to było robione..Hm..ciekawe czy sam Prezes wie jak sobie góra strzeliła w stopę? Jak rządzi AA and company? W życiu nie widziałam żeby pracodawca tak BARDZO zawiódł swoją załogę.. Ja pierniczę...wciąż nie mogę uwierzyć, że warszawka wykazała się takim ogromnym brakiem profesjonalizmu..przeciez ktoś bierze ciężkie pieniądze za wymyślenie konkursu, regulaminu itd. I powiedzcie mi..jak można tak łamać ustalone zasady????? Ok, przeliczyli się, ale jakim prawem dzielą pracowników na lepszych i gorszych... No ale zauważyliście, ze P.Prezes już od dłuższego czasu nie mówi jacy my to jesteśmy ważni dla tego banku itd. Czy to można gdzieś zaskarżyć? Nie chodzi o nagrodę - trudno, ale o zasady. Naprawdę ogromną krzywdę - i to na taką skalę - wyrządziliście Panowie pracownikom tego Banku..
   • ja199702 Re: Liga mistrzów 18.12.13, 18:24
    Myślę, że nasi najlepsi sprzedawcy w Banku przestaną się tak starać. Dlaczego? Dlatego, że stali się pośmiewiskiem pozostałych osób. Cieszyli się z Meksyku a teraz słyszą za plecami salwy śmiechu. Przykre. Sama widziałam łzy w oczach tych ludzi.
    Eh, mistrzostwo dla zarządu za zdemotywowanie najlepszych z najlepszych w tej instytucji.
   • pitek84 Re: Liga mistrzów 18.12.13, 18:42
    Po ostatniej lidze warto bylo powalczyć, chyba kazdy liczył że będzie to wycieczka marzeń a nie wyjazd za wojewodztwo uf powiat. Dzisiaj widzac minę dyrektorki zapytałem i po co paszport ? Szkoda słów. Moja motywacja spadla do 0. Tylko niech nie wpadną w przyszlym roku na cos podobnego jak Liga M. bo raczej wyśmieje. A wie może ktoś, ile tej rekompensaty, doszły mnie słuchy ze 30 % podstawy. To na paliwo w dwie strony do auta nie starczy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka