Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    01.07.07, 02:56
    W tym roku skończę 30 lat i niestety nie wyszłam (jeszcze) za mąż. W moim
    życiu nie ma żadnego mężczyzny, dziecka ani nawet kota.

    Jak Waszym zdaniem ma się to do szukania pracy (jestem prawnikiem) ?

    Czy w cv mam pisać o sobie „panna” „stan cywilny wolny”? Czy mogę w ogóle tego
    nie pisać ?
    Czy może jest to raczej mój atut (pełna dyspozycyjność) ?
    Jak mam odpowiedzieć na niewygodne pytania o plany osobiste ?

    I jeszcze jedno - czy muszę wpisywać punkt „zainteresowania” ? Nie mam jakichś
    ciekawych pasji, zresztą w dotychczasowej pracy nie mam na nic czasu. Zresztą
    pracodawcy chyba nie obchodzi czy po pracy gram w RPG czy haftuje krzyżykami.
    Obserwuj wątek
      • mariola2006 Re: singielka 01.07.07, 03:35
        Droga singielko!
        Jako prawnik na pewno wiesz,ze zadawanie takich pytan jest czysta i jawna
        dyskryminacja.
        Za maz nie wyszlas bo widocznie tak sie zlozylo i tyle.W cv nie wpisuj nic na
        ten temat.
        Kota nie masz bo ich nie lubisz.Twoim hobby JEST haft krzyzykowy-czemu by wiec
        o tym nie opowiedziec jesli juz ktos zapyta-przyjamniej jestes wiarygodna.
        (Opowiesci o sportach ekstremalnych ,ktorym sie oddajesz po calym tygondu
        ciezkiej pracy-mozna wlozyc miedzy bajki)
        Cenisz kariere i dlatego ubiegasz sie o dane stanowisko.
        Dla mnie to sie uklada w logiczna calosc-nie daj sobie wmowic ze jest inaczej.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka