melila
01.07.07, 02:56
W tym roku skończę 30 lat i niestety nie wyszłam (jeszcze) za mąż. W moim
życiu nie ma żadnego mężczyzny, dziecka ani nawet kota.
Jak Waszym zdaniem ma się to do szukania pracy (jestem prawnikiem) ?
Czy w cv mam pisać o sobie „panna” „stan cywilny wolny”? Czy mogę w ogóle tego
nie pisać ?
Czy może jest to raczej mój atut (pełna dyspozycyjność) ?
Jak mam odpowiedzieć na niewygodne pytania o plany osobiste ?
I jeszcze jedno - czy muszę wpisywać punkt „zainteresowania” ? Nie mam jakichś
ciekawych pasji, zresztą w dotychczasowej pracy nie mam na nic czasu. Zresztą
pracodawcy chyba nie obchodzi czy po pracy gram w RPG czy haftuje krzyżykami.