Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Beauty Cosmetics- praca na stanowisku kierowniczym

IP: *.aster.pl 26.09.07, 13:23
    Cześć, szukając pracy trafiłam na ogłoszenie firmy BC. Przeszłam dwa
    etapy rozmów (dosyć profesjonalne). Teraz jako ostatni etap jest
    wyjazd na tydzień do Katowic (siedziba). Nie chciano mi jednak
    powiedziedzieć nic konkretnego. Podobno mają być tam ludzie z innych
    miast, np. Warszawy. Po przejściu tego "ostatniego sprawdzianu" mam
    dostać samochód, lapka i tel. iprowadzić promocje w okolicach mojego
    miasta. Mam jednak pewne wątpliwości, czy ktoś wie czego się
    spodziewać???
    Obserwuj wątek
      • Gość: Marta Re: Beauty Cosmetics- praca na stanowisku kierown IP: *.telpol.net.pl 26.09.07, 13:48
        W sprawie stanowiska kierowniczego niestety pomoc Ci nie moge ale moge opowiedziec na czym polegaja te ich niby promocje. Zostałam zaproszona na rozmowe kwalifikacyjna w katowicach , pozniej zostałam niby przyjeta na to stanowisko. Do konca nie wiedzielam o co chodzi (bardzo tajemnicza firma). Siedziba wtedy byl jakis barak :D dosłownie :) 2 lata temu. Praca polegała na wciskaniu ludziom przy odpowiednim schemacie kosmetykow tzw gratis :D czyli dostaniesz duzo innych (jakies kremy perfumy itd) jak zaplacisz 150 zl za perfumy. Bardzo duza rotacja pracownikow i juz malo kto chce cos takiego robic.

POzdrawiam
      • Gość: pracownik Re: Beauty Cosmetics- praca na stanowisku kierown IP: *.chello.pl 02.10.07, 11:34
        no to u nich normalne ze nic nie chcieli powiedziec a jak bedziesz skrzetnie
        patrzec to zorientujesz sie ze kolorowo jest tylko na papierku. do katowic?
        przeciez siedziba jest na Korfantego we wrocławiu wiec nie wiem gdzie jedziesz.
        ale napewno jedziesz na praktyki iu szkolenia z programu sprzedazy czyli rególki
        która bedziesz musiala sie nauczyc perfekcujnie i egzekwowac od hostess. poza
        Tym napewno w ramach szkolenia staniesz na stoisku i bedziesz musiala wciskac
        ludziom te psełdo kosmetyki. atmosfera w pracy nie jest za ciekawa jak bedziesz
        słaba w sprzedazy beda cie trzymali na włosku. wiem bo pracowałem tam i nie polecam
      • Gość: kola Re: Beauty Cosmetics- praca na stanowisku kierown IP: *.chello.pl 02.10.07, 16:32
        raczej radzę uważać ponieważ stanowisko kierownicze to wabik, na
        prawdę możesz robic coś innego, np. werbować konsultantów albo cos w
        tym stylu, jeżeli nie wchodzi w grę znana marka jak np. soraya,
        oceanic to raczej ich obiecanki są na wyrost, jeżeli masz
        kwalifikacje to startuj do lepszej firmy a to sobie odpuść, jak
        uważasz z reszta, ja bym nie ryzykowała.
      • Gość: tomek Re: Beauty Cosmetics- praca na stanowisku kierown IP: *.chello.pl 17.10.07, 00:09
        tak aniu zgodze sie ze rozmowa kwalifikacyjna wygladala bardzo profesjonalnie
        pewnie jak zadna dotąd z tych które przeszlas. no tak to czesc propagandy
        pokazania ze te buble to cos extra i praca tam to cos jakby nagroda dla
        najlepszego hehe niezła sciema poza tym Ty na stanowisku kierownika podobnie jak
        hostessy jestes na prowizji z tego co zostanie sprzedane i musisz założyc własna
        dzialalność gospodarcza jezeli chcesz umowe o prace{ ale o tym nie mówia jak
        przyjmuja podobnie jak o innych rzeczach ale tak tam jest ze stawiaja Cie przed
        faktami dokonanymi} a jak masz wlasna dzialalnośc to masz o połowe świadczeń mniej.
        • Gość: Bartosz-Wrocław Re: Beauty Cosmetics- praca na stanowisku kierown IP: *.lanet.net.pl 25.12.07, 23:32
          Zaproponowali mi pracę regioonalnego opiekuna spredzaży, czyli taki niby
          kierownik. po podpisaniu umowy na powyzsze stanowisko miałem przejść przez
          początkowe szkolenia w Katowicach. Ale w pewnytm momencie (po trzech dniach
          stania na stoisku promocyjnym)przestało mi się to podobać i nie połknąłem
          haczyka. Moj kierownik od rekrutacji zapewnil mnie, ze mam jedynie zapoznac sie
          z forma sprzedazy, potem okazalo sie, ze mam spelnic pewne wymogi sprzedazowe,
          co juz nie trzymalo sie kupy. Powiedzialem co mi nie pasuje w formie szkolenia,
          bo zauwazylem pewne niescislosci pomiedzy samym szkoleniem a przyszla, OBIECANA
          praca, no i jedyne czego sie doczekalem w odpowiedzi, to zwolnienie :):):):)...
          wiec to moze sluzyc jako przestroga dla tych bardziej kumatych... Pozdrawiamy
          Pana Dimitriego - szefa. A samochod sluzbowy jest bez radia-dramat ludzie :(:(:(:(
          • Gość: Nora Re: Beauty Cosmetics- praca na stanowisku kierown IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.09, 16:25
            Z tego co kojarzę - nie przestało sie Panu podobać - tylko Pan
            przestał sie podobać. Jako handłowiec - nic Pan nie sprzedał na
            stoisku, przez 3 dni, z tłumem klientów. A co do samochodu - jeździł
            Pan nową skodą (jasne że tylko 3 dni) - wg Pana - muszą Panu dać
            HUMMERA na dzień dobry z podajnikiem kawy - bo z klientem Pan nie
            potrafi. Ciekawa jestem gdzie Pan sięzachaczył, Panie Bartoszu
      • Gość: Justyna Re: Beauty Cosmetics- praca na stanowisku kierown IP: *.gprs.plus.pl 07.05.08, 22:20
        Wytrzymałam 7 miesiecy na tym stanowisku. Opowiem jak wyglądała współpraca.
        Za samochód będziesz musiała sobie zaplacić 450zł miesięcznie, nie będziesz
        miała żadnej podstawy. 2zł prowizji za sprzedany zestaw(z grupy) Czyli jeśli
        będziesz miała 1 stoisku i na nim 3 dziewczyny to w najbardziej optymistycznej
        wersji zarobisz 60zł dziennie z ich sprzedaży. Umowę dadzą ci na pół etatu albo
        każą założyć własną działalność. Pracować musisz 7 dni w tygodniu po 12 godzin
        lub więcej(jeśli będziesz miała stoisko w innym miescie np bielsku to laski
        musisz zawiść i przywieść do katowic) Nie myśl o dniu wolnym, o płatnym urlopie.
        Urlop przysługuje ci od 25 grudnia do 10 stycznia bo to martwy miesiąc w roku.
        Zapomnisz co to rodzina, przyjaciele...Nie polecam.
        • Gość: Natalia-Wrocław Re: Beauty Cosmetics- praca na stanowisku kierown IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.08, 10:09

Szkoliłam się razem z Bartkiem i "pracowałam' tydzień dłużej.
          Docelowo mielismy pracować dla firmy Refan (sprzedaż perfum na
          mililitry).

Firma owszem ma niezłą rekrutację (kilka stopni, testy, asesment,
          rozmowa). Obiecują kierownicze stanowiska, najpierw każą się szkolić
          (poznawac techniki sprzedaży - Boże jakie to było żenujące! wstyd mi
          jak o tym dziś myślę - zaczepianie ludzi i proponowanie PRAWIE darmo
          kosmetyków). Nigdy nie było powiedziane czego się od nas konkretnie
          wymaga; oczekuje. na pytanie co ja mam dokładnie robić dostałam
          odpowiedź cytat: "oczekuję, ze będziesz profesjonalistą" (cokolwiek
          by to mialo oznaczac). Dużo ogólników, mało konkretów, ciągle jakeiś
          zwodzenie.

Nie polecam, chyba, że chcesz auto pod domem i masz krótko prawko i
          się chcesz podszkolić w jeździe ;-)

• Gość: pracownica WWA Re: Beauty Cosmetics- praca na stanowisku kierown IP: *.aster.pl 11.04.09, 00:21
            O proszę prawdziwych "handlowców" .Pracował w tej firmię jako niby
            hostessa rok i też mogę dużo o niej powiedzieć.
            Może najpierw ludzie zastaówcie się ,że skoro to kosmetyki są takie
            świetne to czemu przez 5 lat (jak i nie dłużej) jadą na tej samej
            kolekcji ? Która nie jest rewelacjna ,każdy kto to miał w domu
            doskonale o tym wie..
            Czy jesteś tam hosstesą czy kierownikiem jedziesz na marnej
            prowizji ,do tego co raz mniej osób w to wierzy ,więc musisz liczyć
            się z poniżaniem przez klientów CH jak i pewnie przez osoby na
            wyższym od Ciebie stanowisku .
            To jest praca dla młodych dziewczynek które chcą zarobić na wakację.
            W każdym razie jestem w szoku ,że to jeszcze istnieję i gratuluję
            szczęścia bo tylko chyba to im pomaga.
      • Gość: gość Re: Beauty Cosmetics- praca na stanowisku kierown IP: *.adsl.inetia.pl 27.07.09, 15:34
        Hej Aniu ja pracowałam w beauty 3 lat jako hostessa .Obecnie tam nie
        pracuje .Napewno bedziesz musiała stanąc na stoisku żeby się nauczyć
        formy tej sprzedaży. Jezeli jesteś osobą o silnym charakterze dasz
        sobie radę.Jeżeli chodzi o płatność to była to prowizja od
        sprzedanego zestawu i zawsze wypłacona co o grosza wię dziwia mie
        te wypowiedzi wyżej .Bywały dni lepsze i gorsze wiadomo RAZ 5 RAZ
        10. Najgorszy chyba ten szacunek do pracowników tragedia ze strony
        szefostwa. Jeżeli chodzi o kierownkia który prowadził rejon w Wawie
        super osoba i to był nasz motorek napedowy .Napewno po 3 latach co
        mi pozostało po tej firmie to naprawde duze doswiadczenie w tej
        sprzedaży co sie naprawde bardzo bardzo przydaje w handlu .Jezeli
        chodzi o samochody to bez przesady mielismy fabie i nic w tym
        dziwnego normalne auto.Ludzie jak ludzie jedni zadowoleni drudzy nie
        to jest normalne i tak jest z każdym produktem czy do jedzenia czy
        do picia .Kosmetyki nie sa takie złe naprawde jezeli chodzi o
        zapachy są w porzadku moim ostatnim zapachem jaki sprzedawałam był
        UNICORNO . Bardzo miły zapach i estetycznie wykonany jezeli chodzi o
        wczesniejsze serie.Pozdrawiam byłych pracowników b.c
      • Gość: mlodaskr Re: Beauty Cosmetics- praca na stanowisku kierown IP: *.radom.pilicka.pl 02.09.09, 17:38
        Witam wszystkich. Pracowalam w tej firmie dobre 2 lata i bardzo ale
        to bardzo miło ją wspominam. Przez pierwsze 6 miesiecy pracowalam
        jako hostessa i zarabialam 1200-2000zł (zależy od miesiąca i mojej
        sprzedaży). Potem zostalam kierownikiem punktu (asystentem
        kierownika) i zaczelam zarabiac 2000-3500zl. Dostalam fabie za ktora
        nic nie placilam. Moim zadaniem było przyjmowanie i szkolenie nowego
        personelu, ale sama też nie raz pracowałam jako hostessa. Gorąco
        pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych pracowników!!!
          • Gość: była hostessa Re: Beauty Cosmetics- praca na stanowisku kierown IP: 188.33.110.* 31.10.09, 15:37
            co do pracy na stoisku kierowniczym to nie wiem jak jest,ale jako
            hostessa dobrze mi sie wiodło. "Wylądowałam" u Tomka którego wielu
            zna. CO do pracy to prawdą jest że wciska sie ludziom kosmetyki, ale
            przecież na tym praca hostessy polegała tyle że wielu pracownicom to
            pasowało dopóki im dobrze szło a jak nie miały wyników to oczywiście
            nie ich wina tylko kosmetyków, pogody, braku ludzi(których w ciagu
            godziny przechodzą dziesiątki). Szkoda tylko że tak mało mówią na
            spotkaniach organizacyjnych.
            Prawda jest taka ze jak masz gadane i sie szybko nie poddajesz to
            mozesz ładnie zarobic.
            A co do auta to nawet mi zwykłej hostessy przynoszącej duzo zyski
            Tomek zaoferował auto bo pracowałam w innym mieście niż mieszkałam.
            pozdrawiam wszytkich ;)
      • Gość: gala Re: Beauty Cosmetics- praca na stanowisku kierown IP: *.chello.pl 25.10.09, 16:21
        jasne pracowałam tam 3 lata temu..wiec dostaniesz to wszystko a potem będziesz
        zbierać i rekrutować ludzi w swoim mieście do bezpośredniej - w supermarketach -
        sprzedaży kosmetyków. oni będą zarabiać na podstawie prowizji a Ty będziesz
        latać wkoło nich, opierdzielać gdy będą mieli złe sprzedaże i wyrzucać bo nikt
        tam długo psychicznie nie wytrzyma..powodzenia!
        • Gość: sisi Re: Beauty Cosmetics- praca na stanowisku kierown IP: *.toya.net.pl 11.12.09, 01:13
          Weszłam na forum przez zupełny przypadek i powiem tak...dziękuję Bogu,że takie strony istnieją! Jestem po pierwszej rozmowie(sprawiala wrazenie profesjonalnej),jednak pewne fakty wskazywały na to,że coś jest nie tak...np.to,że wysyłałam palikację na stanowisko regionalnego opiekuna sprzedaży do firmy Lanwar(byłam święcie przekonana,że te produkty miałabym sprzedawać,bądź opiekawać się handlowcami)..Pani,która zadzwoniła do mnie również mówiła,że jest z firmy Lanwar..wczoraj weszłam na tę stronę,czytam...dziś dzwonię do przemiłej Pani i okazuje się,że pracowałabym dla firmy BC i miałabym robić dokładnie to,o czym wszyscy tu piszecie!...
          Dziękuję raz jeszcze za to,że piszecie. Dzieku temu zaoszczędzę czas i nerwy...
          Pozdrawiam :)
      • Gość: wioleta szklarzewi Re: Beauty Cosmetics- praca na stanowisku kierown IP: 212.244.232.* 02.05.10, 08:58
        pracowałam w tej firmie kilka lat. zaczynałam od hostessy i powiem
        tak jest to super firma która prowadzi ludzi do sukcesu hamów uczy
        elegancji nie skresla nikogo pozwala sie rozwijac ,mozna non stop
        podrórzowac poznawac nowych ludz , minus tej pracy jest tylko taki ze
        trzeba byc kreatywnym przebojowym, uczyc sie non stop i byc
        pracocholikiem czyli jak w kazdej pracy. o ile takie walory mozna
        nazwac minusem i pozdrawiam pana tomka

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka