Gość: tue
IP: 193.151.48.*
04.12.07, 12:35
Kurcze, o czym wy ludzie mówicie ???
"6,3 złotego na rękę", "5,8 złotego na rękę",
"Maksymalnie możecie pracować po 9 godzin dziennie - od poniedziałku do
niedzieli. Za godzinę dostaniecie 7 zł. brutto. Jest szansa, że w połowie
miesiąca stawka wzrośnie - zapewnia młody mężczyzna."
Właśnie, dobrze powiedziane - "jest szansa", czyli na 90 % stawka tak czy siak
nie wzrośnie.
Państwo dziennikarze nazywają to pracą ? Walnijcie się w te puste łby!!! To
nadal jest niewolnictwo.