Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    zawód - pewniak?

    IP: *.echostar.pl 03.03.08, 16:47
    Zastanawiam się i chciałbym zasięgnąć opinii forumowiczów. Co myślicie o
    zawodach-pewniakach? Pomijając prawo, medycynę, jakie zawody gwarantują dobrą
    i dobrze płatną pracę? Czekam nawet na bardzo kosmiczne propozycje.
    Obserwuj wątek
      • 0tdr0 Re: zawód - pewniak? 03.03.08, 17:13
        Pilot lotniczy, programista, weterynarz, architekt, kierowca walca, operator
        zurawii budowlanych, inzynier ladowy, tlumacz wielojezyczny.


        A skonczenie prawa niczego nie gwarantuje.
        • Gość: Piła Szambonurek, IP: *.centertel.pl 03.03.08, 17:37
          • Gość: Bicu Re: Szambonurek, IP: *.echostar.pl 03.03.08, 17:42
            Na poważnie miało być.

            Szambonurek jako tako też może być chociaż nie wiem jak dokładnie ten zawód
            nazwać po 2 nie wiem jakie zarobki, zapewne raczej liche- wiec z założenia odpada.
            • Gość: Piła Re: Szambonurek, IP: *.centertel.pl 03.03.08, 18:16
              > Na poważnie miało być.
              Jest na poważnie!!
              Zastanów sie co chcesz robić w życiu!
              Więcej zdecydowania i zastanów się nad sobą.
              Szambonurek ta praca polega na nurkowaniu w szambie, domyślam sie że
              dla ciebie ta robota jest jak ulał.
      • Gość: @@@ moje propozycje IP: *.eu.org 03.03.08, 18:06
        grabarz
        dentysta
      • Gość: kowianeczka Re: zawód - pewniak? IP: *.lodz.msk.pl 03.03.08, 18:07
        Kosmetyczka, fryzjer, grabarz. Przynajmniej połowa świata na pewno zawsze będzie chciała ładnie wyglądać, a wszyscy będą zawsze musieli umierać.
      • Gość: kowianeczka szwaczka IP: *.lodz.msk.pl 03.03.08, 18:14
        Już na dzień dzisiejszy 1/3 ogłoszeń o pracę to: "Zatrudnię szwaczkę". A póki co nie zanosi się na rewolucję w modzie polegającą na tym, że wszyscy zaczniemy chodzić nago;)
        • Gość: Bicu Re: szwaczka IP: *.echostar.pl 03.03.08, 18:19
          Dobre propozycje z tym, że tych setek ogłoszeń dla szwaczek to jakoś nie widzę.
          Proponujcie dalej.

          marynarz ? gdzieś na forum jest wątek że ich bardzo brakuje
        • 0tdr0 Re: szwaczka 03.03.08, 19:08
          Ogloszenia dla szwaczek sa z reguly tam, gdzie padly przemysly wlokiennicze. Z
          tym, ze w tych samych miejscach najwiecej bezrobornych kobiet to byle szwaczki,
          a oferty pracy to propozycje na okolo 1200 brutto.
          W Polsce, a w praktyce w calej Europie nie oplaca sie szyc- Chiny robia to taniej.
          • 0tdr0 Re: szwaczka 03.03.08, 19:09
            Zapomnialem jeszcze o Turcji, gdzie tez szyja duzo i tanio.
      • Gość: Lukasz Re: zawód - pewniak? IP: *.chello.pl 03.03.08, 22:24
        Zawody informatyczne zapewniają godziwe zarobki i nie wygląda żeby miało się to
        w przyszłości zmienić. A już najlepiej jeśli ktoś oprócz wiedzy informatycznej
        ma jeszcze wiedzę np. z bankowości czy ubezpieczeń, Jako analityk biznesowy lub
        systemowy zarobi bardzo godziwie bez większej odpowiedzialności i stresu.
        Jeśli ktoś lubi programować i chce mieć zapewnione dobre zarobki do końca życia
        bez dodatkowego doszkalania to proponuję specjalizację w cobolu. Praca przy
        systemach bankowych do końca życia zapewniona, w dowolnie wybranym kraju na świecie.
      • Gość: Jadore Re: zawód - pewniak? IP: *.ists.pl 03.03.08, 22:34
        Farmaceuta, spedytor,filozof.
        • 0tdr0 Re: zawód - pewniak? 04.03.08, 08:05
          Filozof? Od kiedy to jakikolwiek pewniak?

      • Gość: kowianeczka Re: zawód - pewniak? IP: *.lodz.msk.pl 03.03.08, 22:50
        kelner(ka), kucharz - gastronomia będzie się w Polsce wciąż rozwijała, bo kobiety zaczynają przechodzić na bardziej feministyczny styl życia i nie chcą być uwiązane w kuchni.
        • Gość: PESE Przedstawiciel wszelkiego typu. IP: 83.168.106.* 03.03.08, 23:19
          Przedstawiciel wszelkiego typu.
      • Gość: mysz Re: zawód - pewniak? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.08, 07:54
        księgowy - potrzebny w każdej firmie
        • 0tdr0 Re: zawód - pewniak? 04.03.08, 08:06
          Z tym, ze wieloletnie doswiadczenie w prowadzeniu pelnej ksiegowosci jest
          konieczne, zeby to byl "pewniak".
      • naprawdetrzezwy Przesiębiorca pogrzebowy. 04.03.08, 09:40
        Pewniak od wieków.
      • Gość: kris Re: zawód - pewniak? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.03.08, 10:22
        1. Przedsiębiorca pogrzebowy
        2. Grabarz
        3. Ksiądz
        4. Akwizytor
        • Gość: Manieck Re: zawód - pewniak? IP: 195.75.207.* 04.03.08, 10:56
          np. informatyk z wyksztalceniem ekonomicznym ekstra + 2 obce jezyki
      • zagubiona11 Re: zawód - pewniak? 04.03.08, 11:03
        Sekretarka/asystentka.

        Każdy prawdziwy dyrektor musi mieć gabinet, palmę w donicy i
        asystentkę. A chętnych na dyrektorów raczej nigdy nie zabraknie...
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka