Gość: nik IP: *.traco.pl 19.05.08, 19:11 Witam prosze o oponie na temat pracy w NORAUTO ?? jaka atmosfera? jakie zarobki? czy warto? z góry dziekuje i pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj