agnesss06 30.12.08, 15:40 no dobrze a na gdzie szukać takiej zdalnej pracy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: LENA Studencie, weź się do roboty! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.09, 17:42 WŁAŚNIE GDZIE TA PRACA, GDZIE???????????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LOL Re: Studencie, weź się do roboty! IP: *.chello.pl 04.01.09, 05:26 Wszystko jest podane w artykule, tylko trzeba umieć kliknąć w link www.dwukropek.pl/0,71293,3096513,0,Praca_zdalna_i_tymczasowa,m1-201.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: @@@ hahahaha! ale ktoś dołożył do pieca IP: *.eu.org 04.01.09, 11:13 pod tym linkiem 99,999999% to spamerstwo, łańcuszki, różne naciągactwo i oszustwa typu MLM a nie żadna praca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: y Re: Studencie, weź się do roboty! IP: 195.205.100.* 04.01.09, 13:22 np tutaj: zlecenia.przez.net. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: romantyk Re: Studencie, weź się do roboty! IP: 78.8.105.* 04.01.09, 20:33 ja nie pracowałem podczas studiów, aktualnie mam pracę w renomowanej firmie miedzynarodowej i nie żałuję że nie pracowałem, może jestem dzięki temu dwa razy zdrowszy i mam dwa razy mniej zmarszczek, ludzie nie przesadzajmy, studia powinny być od studiowania, jeszcze się napracujecie w życiu, poza tym później i tak będziecie musieli wybrać czy do stażu pracy wliczą wam studia czy pracę podczas studiów a na logikę wiele bardziej opłaca się wliczyć studia, poza tym do emerytury biorą tylko jakiś okres iluś tam lat kiedy miało się największe zarobki więc praca podczas studiów zapewne nie będzie brana pod uwagę, starajmy się zachować rozsądek a rozsądek dla mnie to: szkoła - uczymy się, studia - studiujemy, praca - pracujemy....I tak powinno być jeśli chcemy żeby było normalnie.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pawel Re: Studencie, weź się do roboty! IP: *.wroclaw.mm.pl 05.01.09, 02:11 gratuluję bogatych rodziców, którzy są w stanie zapewnić swoim pociechom 5 bezstresowych lat chlania w akademiku;) nie wiem czy zdajesz sobie sprawę po co zarabia się pieniądze? po to żeby opłacić sobie mieszkanie, jedzenie, studia, odciążyć rodziców...chciałbym nie pracować i móc swój czas dzielić tylko między studia, playstation i inne przyjemności, ale tak się składa, że jakoś nie mogę, podobnie jak 99% moich znajomych. Więc zostają mi zmarszczki i kiepskie zdrowie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Romantyk Re: Studencie, weź się do roboty! IP: 78.8.104.* 05.01.09, 18:09 nie zapominaj że jest masa ludzi którzy studiują mieszkając we własnym domu, a to 99% to może Twoi znajomi ale nie realność, tak myślę. Chodzi mi o to że grzechu mieć nie będziemy jeśli nie będziemy pracować. Od 24 roku do 65 to jest 41 lat pracy, a ile z tych lat wezmą Ci do emerytury? 20? I jaka tu sprawiedliwość, kolejne 20 charujesz nie mając na starość z tego niczego! I to jest sprawiedliwość? Nie zgadzam się tylko z retoryką że ten kto nie pracuje na studiach jest jakiś gorszy. To nie prawda! Ja nie pracowałem i ledwo wyrabiałem z nauką a miesiąc sesji miałem całkowicie wyjęty z życia. Więc chciałbym tylko żeby nie mówiono o tych co nie pracują że to lenie itp. Ich wybór, poza pracą można robić wiele pożytecznych rzeczy dla siebie i innych. Ale dla tych którzy sobie dorabiają na studiach mam oczywiście szacunek. Tylko proszę nie róbcie "nowej świętości" typu że praca na studiach to absolutny obowiazek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pawel Re: Studencie, weź się do roboty! IP: *.wroclaw.mm.pl 05.01.09, 22:52 no to troszkę źle myślisz z tą realnością;) Twoja wypowiedź odebrałem troszkę negatywnie, wnioskując, że zakładasz pracę tylko i jedynie jako dodatek do wolnego czasu. absolutnie nie twierdzę że osoba, która nie pracuje podczas studiów jest gorsza od pracującej. skoro ma pieniądze i może sobie pozwolić na to, jej sprawa. Znam wiele osób, które nie pracują, ale w międzyczasie rozwijają jakieś tam swoje zainteresowania, działają w różnych organizacjach, coś tam tworzą itp. a propo tych "nowych świętości";) chodzi o to żeby czasu studiów po prostu nie zmarnować na nic nie robieniu. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bhyg Re: Studencie, weź się do roboty! IP: *.adsl.inetia.pl 05.01.09, 18:29 U mnie na studiach (G. Śląsk) nie ma nikogo kto nie mieszkałby w domu. Z podstawówki i LO może 2-3 osoby sie znajdą reszta DOM. Ponadt częśto ludzie w akademikach są ze wsi i potem wracając na swoją wieś ciężko im o pracę - lepiej czasami sięzastanowić czy nie mieć prostego zawodu niż mgr i pewnego bezrobocia.... Odpowiedz Link Zgłoś
agnesss06 Re: Studencie, weź się do roboty! 05.01.09, 19:14 A tutaj sie nie zgodzę z kolega właśnie młodzi ludzie ze wsi próbują zmieniać stereotyp wsi jako zabiedzonej i zacofanej jest im o wiele trudniej ale to tez nie oznacza ze są skazani po studiach na bezrobocie ważne aby mieć pomysł na siebie, mam znajomego który skończył geodezje na dobrej uczelni i otworzył firmę na malej wsi i wcale sobie z tego powodu nie krzywduje. Studia to przede wszystkim kreowanie swojej osobowości probowanie rożnych rzeczy i chyba tez po to jest potrzebna praca podczas studiowania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bhyg Re: Studencie, weź się do roboty! IP: *.adsl.inetia.pl 05.01.09, 19:19 Studia to papier :) Pierwszą pracę i tak trudno znaleźć bez małego kontaktu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: śmierdzące lenie Studencie, weź się do roboty! IP: 89.107.158.* 12.01.09, 12:20 brak czasu- tak, ale nie na ćpanie i picie. Wprowadzić powszechny system pełnej odpłatności za naukę - od liceum począwszy. Kto nie ma kasy, ten skredytuje naukę na komercyjnych zasadach, bez ulg. Jeżeli komuś nie opłaca się taki układ - wolna droga. Nie ma powodów do finansowania kogokolwiek, jeżeli wykształcenie nie przełoży się na wynagrodzenie pracownika. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: devil Studencie, weź się do roboty! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.01.09, 12:54 hahahaha oferty pracy zdalnej w Polsce to chyba robienie przelewów pieniędzy za które później ściga cie prokuratura niezłe żarty ten artykuł Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meg Studencie, weź się do roboty! IP: *.adsl.hansenet.de 12.01.09, 19:07 to jest reklama stron porno tzw"pokoi" rozmowa z niemieckimi klientami ktorzy placa kartami kredytowymi, pelno tych ogloszen Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vivaldi Studencie, weź się do roboty! IP: 194.29.137.* 14.01.09, 14:07 Widać autor zupełnie nie wie o czym pisze. Niech sam spróbuje sił w takiej "pracy". Ten link w artykule to zwykłe łańcuszki, rozsyłanie spamu itp. Tak naprawdę student szczególnie studiów dziennych nie ma wiele możliwości dorobienia. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: milla Re: Studencie, weź się do roboty! IP: *.gprs.plus.pl 01.02.09, 23:50 prosto i na temat...niektórzy naprawde musza pracować , żeby byłoby ich stać na studiowanie. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s Re: Studencie, weź się do roboty! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.09, 19:31 praca zdalna w internecie? seriws najwiekszy jaki znam to zlecenia.przez.net . jest tez reklamujacy sie tu na forum gw niesmialo freelancer.pl (albo jakos tak), ale jkak tam zagaldalem, to bylo malo ofert..znacie inne, to mowcie ;) Odpowiedz Link Zgłoś