Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Atmosfera w pracy

    28.01.09, 17:12
    Jakie panują u was stosunki w przeds. państw. lub w firmie prywatnej? Ja
    pracuje w koncernie energet. i u nas najlepiej maja pracownicy, którzy zostali
    przyjęci po znajomości, inne osoby są traktowane gorzej i nie maja szans na
    awans.Ponadto takie są osoby za byle co są wychwalane pod niebiosa a inne
    słyszą tylko słowa krytyki za najmniejszy błąd.Jak jest u was?
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka