stefcia31
28.01.09, 17:12
Jakie panują u was stosunki w przeds. państw. lub w firmie prywatnej? Ja
pracuje w koncernie energet. i u nas najlepiej maja pracownicy, którzy zostali
przyjęci po znajomości, inne osoby są traktowane gorzej i nie maja szans na
awans.Ponadto takie są osoby za byle co są wychwalane pod niebiosa a inne
słyszą tylko słowa krytyki za najmniejszy błąd.Jak jest u was?