Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Praca dorywcza na Giełdzie Samochodowej w Express

IP: *.enterpol.pl 17.05.09, 19:39
    Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tą firmą?Na czym polega ta praca oprócz
    rozniesienia ulotek,zebraniu ogłoszeń i ich publikacji?Od czego uzależnione
    jest wynagrodzenie i czy naprawdę tak jak piszą pracując ok. 16 h miesięcznie
    da się wyciągnąć kwotę w przedziale 600-4000PLN (tak jak to ogłaszają)?:

"Praca z gatunku: dodatkowych (około 16 godzin miesięcznie przy czterech
    wyjściach na giełdę), mało przyjemnych (szczególnie gdy na dworze minus 20),
    ale pozwalająca dorobić 600-4000 PLN miesięcznie - praca przeznaczona dla osób
    zdecydowanie energicznych."

Czy podpisuje się jakąś umowę,czy ktoś ma jakieś doświadczenia/opinie o tej
    firmie?

Za wszelkie info będę z góry wdzięczny!
    Obserwuj wątek
        • keitas Re: Praca dorywcza na Giełdzie Samochodowej w Exp 16.02.10, 13:00
          witam. ja mogłbym cos się wypowiedzieć na ten temat choć nie do
          końca pracowałem jako przedstawiciel giełdy. Skusiła mnie oferta tej
          pracy,zarejestrowałem się i wsyzstko wygladało pieknie i kolorowo,
          te uklotki, te wysokie wynagrodzenie, i pienięzki które praktycznie
          zostaja u ciebie a tamkupujesz tylko jakies potwierdzenia wplat.
          Jednak postanowilem sprawdzic osoboscie jak to wyglada, wybralem sie
          na giełde wrocławska zobaczyc jak to jest. Owszem zainteresowanie
          było ale inna firma ktora miala lepsze oferty, poza tym rozmawiajac
          z handlarzami malo kto jest zainteresowany ta oferta, sa czasy gdzie
          kazdy ma internet, aparat cyfrowy i jesli sam nie umie poprosi
          10letnie dziecko to mu wystawi ogloszenie w duzo lepszych portalach
          niz gielda expres ktorej praktycznie nikt nie zna.
          Nie chce tu nikogo zniechecac czy krytykowac tą działalność,
          poprostu pisze co myśle i jaki jest mój poglad na sprawe.
        • Gość: majki89 Re: Praca dorywcza na Giełdzie Samochodowej w Exp IP: *.chello.pl 11.07.10, 12:36
          Witam, ja jestem pracownikiem tej firmy .Tylko dlatego jeszcze że zakupiłem dużo
          potwierdzeń .
          Prawda jest taka iż tej giełdy nikt nie zna, zauważcie że mało aut jest co
          niedzielę wprowadzanych .
          Słabo wygląda sama giełda w wyszukiwarkach. Szukająć szybciej znajdziemy inne
          podobne niż express giełda i net press która też jest ich własnością.
          Jeśli będzie jeszcze ktoś zainteresowany szczegółami to ptosze o kontakt .
          Mój adres e-mail :
          majki89@interia.pl
      • Gość: Kali Re: Praca dorywcza na Giełdzie Samochodowej w Exp IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 06.10.10, 09:07
        Praca polega na chodzeniu między autami i rozdawaniu ulotek. Działa to w ten sposób, że najpierw zamawiasz specjalne druczki (potwierdzenia) po cenie 1 zł (dla tygodniowego ogłoszenia) i 2 zł (dla miesięcznego) i potem idziesz z tym na giełdę i możesz sprzedać tyle
        ogłoszeń ile druczków wykupiłeś, co zarobisz to twoje. Musisz mieć ze sobą
        aparat, porobić zdjęcia a potem w domu wprowadzić na stronkę.
        Ja pracowałem jakieś 3 lata temu, wtedy szło nawet całkiem zarobić ;), poza tym to raczej nic przyjemnego chodzić po giełdzie w taką pogodę jak teraz. Chyba o niczym nie zapomniałem...
        Pozdrawiam
      • Gość: krejzol Re: Praca dorywcza na Giełdzie Samochodowej w Exp IP: *.pgmbelchatow.com 29.07.13, 12:11
        Uważajcie na ogłoszenia o pracę na Giełdzie Expres. Nie dajcie się naciągnąć. Wszystko wygląda profesjonalnie ale tylko na początku! To nie jest tak jak oni piszą. W ich informacjach zarobki są bardzo ale to bardzo zawyżone. Tak naprawdę można zarobić od kilkudziesięciu do co najwyżej 100 złotych, i to naprawdę przy niezłym szczęściu. Zawyżone też są wielkości giełd, i to bardzo ! Wielkość giełd ma się nijak do ilości rzeczywistej wystawianych tam aut! Poza tym na wstępnych informacjach nie piszą wszystkiego. Np. : za umieszczenie ogłoszenia na jeden miesiąc kasują dwa elektroniczne potwierdzenia. Komentują to bezczelnie, że i tak oszczędzamy dokupując tylko elektroniczne potwierdzenia, bo nie płacimy 6 zł. kosztów przesyłki za "papierowe potwierdzenia"
        Poza tym kłamią podając informację, że rozsyłają maile do zainteresowanych zakupem danego modelu samochodu, po umieszczeniu go na ich stronie. Nic takiego nie robią!!! Sprawdzone!!!
        ŻERUJĄ TYLKO NA NAIWNOŚCI LUDZKIEJ I ZAKUPOWANYCH U NICH POTWIERDZENIACH !
        A najważniejsze, że bardzo nikła ilość osób słyszała o Giełdzie Expres. Znane są OtoMoto, allegro, lokalne gazety ale nie giełda ekspres.
        • Gość: Gosc Re: Praca dorywcza na Giełdzie Samochodowej w Exp IP: *.31.26.207.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 13.08.13, 13:21
          Wypowiedź pełna kłamliwych opinii, zdań wyciągniętych z kontekstu osoby, która podjęła pracę, a niewiele zrozumiała z materiałów pracowniczych. Trudno jest dobrze wykonywać swoje obowiązki skoro nie rozumie się tekstu pisanego, brak umiejętności czytania ze zrozumieniem?

W materiałach pracowniczych DOKŁADNIE napisane jest, ile pracownik zarabia od każdego ogłoszenia. Powinna Pani popracować nad swoją edukacją, w każdym wieku należy się rozwijać...

Wiele osób jest zadowolonych z wieloletniej, dobrej współpracy z naszą firmą (tu ich z całą pewnością nie znajdziecie).
      • Gość: Ja Odpowiedź IP: *.158.217.203.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl 29.10.13, 08:42
        "W ich informacjach zarobki są bardzo ale to bardzo zawyżone. Tak naprawdę można zarobić od kilkudziesięciu do co najwyżej 100 złotych, i to naprawdę przy niezłym szczęściu."

100 złotych z gieldy zarabiają tylko osoby, które zwyczajnie nie nadają się do tej pracy. Zakładając jednak, że jest to TYLKO 100 złotych, to jest 25pln/za godzinę pracy na giełdzie. Proszę mi powiedzieć, kto dostaje tyle pieniędzy za godzinę pracy...może spawacz?

"za umieszczenie ogłoszenia na jeden miesiąc kasują dwa elektroniczne potwierdzenia"

Tak, masz rację, kasujemy dwa elektroniczne potwierdzenia, a ty kasujesz na czysto 7pln...
        Uważasz, że to niesprawiedliwe?

Większość osób, która przyjeżdża na klasyczną giełdę samochodową jest zainteresowana niemal każdą dodatkową formą sprzedaży swojego auta, tak, żeby nie trzeba było marnować kolejnego sobotniego/niedzielnego przedpołudnia.
        Firma działa na rynku motoryzacyjnym od kilkunastu lat. Nikt na początku jeszcze nie słyszał o Allegro i innych podobnych tworach, bo jeszcze nie istniały.
        Na stronach autogiełdy znajduje się kilka tysięcy aktualnych ogłoszeń. One nie pojawiły się z nikąd, wszystkie pochodzą z klasycznych giełd samochodowych organizowanych w naszym kraju. Jak myślisz kto je zebrał?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka