Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    przelozona zapowiedziala mi, ze da mi w morde

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.09, 19:53
    tzn.powiedziala to brzydziej rozpoczynajac od slow"ci przypie...,
    ze az..." (az co nie opisze, bo tak mowia w okolicznej melinie, ale
    widac bylo, ze nie rzuca slow na wiatr.Dodatkowo pokazala jak mi
    przypierd...li).

    Sadze, ze sprawa rozejdzie sie po kosciach/mam dowody, aby tak
    sadzic/.

    Pytanie brzmi: jak strategicznie podejsc do sytuacji, aby bylo jak
    najlepiej dla mnie. ps.wg mnie baba jest niezatapialna i widze, ze
    czuje sie bezkarna.
    W kazdym razie nie chce miec klopotow, jesli instynktownie obronie
    sie przed nia. Babsko stosuje systematyczny mobbing i wyszukuje
    sobie jednostke do wykonczenia, bo potrzebuje sie czesto na kims
    powyzywac.
    Obserwuj wątek
      • annajustyna Re: przelozona zapowiedziala mi, ze da mi w morde 27.07.09, 14:50
        Nos ze soba dyktafon.
      • Gość: Anita Re: przelozona zapowiedziala mi, ze da mi w morde IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.09, 12:52
        Nie odpuściłabym babie za takie coś. Czekałabym okazji by sie
        odegrać tj. np. nagrać coś takiego i zgłosić mobbing lub bym ją
        zaszantażowała.
        Chamstwo trzeba zwalczać tym samym inaczej zje cię moja droga razem
        z butami i/ lub zniszczy. Szanujmy siebie!
      • naprawdetrzezwy Masz dowody, że nie zgłosisz policji? 28.07.09, 17:42
        Gość portalu: w kropce kropka napisał(a):

        > tzn.powiedziala to brzydziej rozpoczynajac od slow"ci przypie...,
        > ze az..." (az co nie opisze, bo tak mowia w okolicznej melinie,
        ale
        > widac bylo, ze nie rzuca slow na wiatr.Dodatkowo pokazala jak mi
        > przypierd...li).

        Czyli groźba karalna.


        > Sadze, ze sprawa rozejdzie sie po kosciach/mam dowody, aby tak
        > sadzic/.

        Jakie masz dowody na to, że zataisz sprawę przed policją?
        • Gość: w kropce kropka Re: Masz dowody, że nie zgłosisz policji? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.09, 21:39
          no karalna...tylko wiecie ja sadze, ze policja to w de, ze ktos
          komus grozi.
          Tak czy siak czuje, ze tylko ja na tym ucierpie co bym nie zrobila.

          Wiecie to jest jak jakies wspoluzaleznienie :(
          No ale preciez ona"ma nerwowy charakter"...
          szit
          • Gość: asvav Re: Masz dowody, że nie zgłosisz policji? IP: *.chello.pl 27.08.09, 10:58
            ale co ci skzodzi spróbować!!!!? Skoro tak podchodzisz, to sie nie
            dziwie, ze czujesz sie...w kropce. a przelozony jej? a moze do PIPu,
            bo to mobbing, albo najlepiej do jakiegos ngosa, ktory zajmuje się
            ta tematyką, napewno ci poradza.
          • Gość: bbb Re: Masz dowody, że nie zgłosisz policji? IP: 195.8.217.* 24.12.09, 10:38
            Groźby karalne są ścigane bezwarunkowo ale tylko wtedy,gdy to zgłosisz Policji.Musisz wiedzieć,że sprawa będzie prowadzona w tym komisariacie/posterunku terytorialnie przypisanemu miejscu otrzymania tych gróźb.Dawaj śmiało!Ze sk....ństwem musisz walczyć radykalnie.Podpowiem Ci jeszcze,że dobrą rzeczą jest nagrywanie/niepostrzeżenie/na tel filmiku.Niekoniecznie musisz mieć akcję w kadrze.Głos w takich przypadkach nagrywa się bardzo wyraźnie/np SE 900i/Spróbuj w domu takiego"myku",a przekona Cię to na pewno.Pozdrawiam Wesołych Świąt!
          • naprawdetrzezwy Znajdż lekarza, który poradzi ci uporać sie z prob 24.12.09, 16:13
            lemem.
            Wg opisu winien tobą zająć się ktoś, kto wie co to wiktymologia.



            Gość portalu: w kropce kropka napisał(a):

            > Tak czy siak czuje, ze tylko ja na tym ucierpie co bym nie zrobila.

            Skoro tak, to co ci szkodzi donieść na osobę, która grozi ci pobiciem?
      • black_tangens Moja rada - zawsze skutkuje 29.07.09, 00:35
        Moja rada - zawsze skutkuje - to odpowiedziec pieknym za nadobne. Czyli podejdz
        jutro do niej i powiedz patrzac na nia wzrokiem bazyliszka: Przemyslalam
        sobie, to ja pierwsza dam ci w morde
        . Albo inny podobny tekst. WAZNE: Nie
        moze byc swiadkow twojej wypowiedzi.
        Drugi sposob to poprosic kolege o przysluge. Popros jakiegos napakowanego
        kolege (albo nawet dwoch) aby poczekali sobie na szefowa. Kiedy szefowa wyjdzie
        z pracy to niech do niej podejda i spytaja sie czy naprawde ona chce dac ci w
        morde, bo jesli tak to oni .... Wazne zeby panowie wygladali na przedstawicieli
        mafii, najlepiej ruskiej. I powtarzam: wazne zeby bylo bez swiadkow.
        Ta metoda dziala na 99 %. Bo tacy ludzie, ktorzy groza przemoca to tchorze.
        Policje i sad odpusc sobie, bo praktycznie nie masz dowodow i jeszcze wpedzisz
        sie w koszty.
        • jamesonwhiskey Re: Moja rada - zawsze skutkuje 31.07.09, 16:39
          > mafii, najlepiej ruskiej. I powtarzam: wazne zeby bylo bez swiadkow.

          chyba za duzo filmow

          nagrac na dyktafon i do sadu pracy, plus zazadaj odszkodowania
          za mobbing ale grubo nie 5 tysiecy tylko z milion dwa

          co do rad kolegi/kolezanki
          albo bedziemy sie zachowywac normalnie jak ludzie cywilizowani
          albo ten kraj bedzie takim gownem jak jest teraz i nigdy sie to nie zmieni

          • Gość: w kropce kropka Re: Moja rada - zawsze skutkuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.09, 18:10
            pani siedzi w ukladzie, ktory sie razem trzyma. Jakiekolwiek moje
            dzialania nic nie zmienia. Nie jest to jedyny moj zarzut co do tej
            firmy i nie dziwie sie, ze na moim stanowisku nikt nie wytrzymal
            tyle co ja.
            • annajustyna Re: Moja rada - zawsze skutkuje 09.08.09, 09:03
              No to czekaj, az Ci faktycznie przywali :(.
          • black_tangens Re: Moja rada - zawsze skutkuje 10.08.09, 09:40
            jamesonwhiskey napisał:

            > > mafii, najlepiej ruskiej. I powtarzam: wazne zeby bylo bez swiadkow.
            >
            > chyba za duzo filmow
            >
            > nagrac na dyktafon i do sadu pracy, plus zazadaj odszkodowania
            > za mobbing ale grubo nie 5 tysiecy tylko z milion dwa
            >
            > co do rad kolegi/kolezanki
            > albo bedziemy sie zachowywac normalnie jak ludzie cywilizowani
            > albo ten kraj bedzie takim gownem jak jest teraz i nigdy sie to nie zmieni
            >

            Zawsze, w kazdym kraju sa ludzie, ktorzy nie umieja zachowywac sie jak ludzie
            cywilizowani. To sa ludzie, ktorzy maja zwichrowany charakter i jesli sie chce z
            nimi zostac, bo nie ma sie odwagi szukac nowej pracy to na dluzsza mete wygra
            sie z takimi osobami tylko i wylacznie pokazujac sile (np. poprzez
            pokazanie silnych kolegow mowiacych po rosyjsku). Sama wyprobowalam i to dziala.
            To jest smutne ale tacy ludzie po prostu istnieja. Inne wyjscie to po prostu
            olanie tego wszystkiego i rezygnacja z pracy.
            Nikt jak do tej pory tego nie
            zaproponowal.
      • Gość: radość Re: przelozona zapowiedziala mi, ze da mi w morde IP: *.aster.pl 10.08.09, 19:35
        A może chce, żeby ktoś ją po prostu przeleciał...hehehe,
        pewnie to babsko jest niewyżyte seksualnie...hehehe.
      • Gość: playazzz Re: przelozona zapowiedziala mi, ze da mi w morde IP: *.globalconnect.pl 18.08.09, 08:18
        >>Dodatkowo pokazala jak mi
        > przypierd...li).


        Bwahahah
      • Gość: Radca Re: przelozona zapowiedziala mi, ze da mi w morde IP: *.acn.waw.pl 30.09.09, 20:32
        Odpowiedz kulturalnie, że się zgadzasz ale najpierw niech się ladnie ubierze w jakieś pończoszki albo gorsecik. Obserwuj reakcję i jak trzeba będzie dodaj, że śniło Ci się jak Ci ob...a po same kule :)
        • Gość: abebe z tp Re: przelozona zapowiedziala mi, ze da mi w morde IP: *.chello.pl 13.10.09, 21:27
          może po prostu zerżnij babę w kakao ?
          • Gość: pytanieza 100pkt kogo wywalili z firmy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.09, 20:58

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka