04.05.10, 21:47
kto to jest Jerzy Narolski-Komendant Strazy Miejskiej?...czu to
wlasciwy czlowiek,na wlasciwym miejscu?...w czasach,kiedy ocenia sie
prezydentow,nie moze byc cieplych posadek bez kontroli...
Obserwuj wątek
    • Gość: Dowódca Re: komendant IP: *.220.38.84.otvk.pl 05.05.10, 19:40
      Kim jest hagen1112 - tajny agent służb bezpieki.
      Głęboko zakonspirowany.
      • Gość: nikt Re: komendant IP: *.222.38.84.otvk.pl 05.05.10, 21:00
        dobre pytanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka