27.12.11, 17:25
Czy w Olawie jest jeszcze spoleczna akceptacja dla dzialan partii PIS?...w kontekscie ostatnich wydarzen...
Obserwuj wątek
    • Gość: dhl Re: PIS IP: *.adsl.inetia.pl 28.12.11, 09:25
      To prawda, jak kiedyś gdzieś napisałeś, że znasz od urodzenia Zdzisława Brezdenia i Aleksandra Trembeckiego?
    • pik-olo1 Re: PIS 04.01.12, 19:08
      tak...prowadzisz prywatne sledztwo? koncentruj sie na tresci,nie na formie...
    • Gość: taa Re: PIS IP: *.adsl.inetia.pl 05.01.12, 08:38
      twoj nick swiadczy o wielkosci twojego mozgu
      • Gość: pik-olo1 Re: PIS IP: *.pools.arcor-ip.net 17.01.12, 20:09
        swietny,analityczny komentarz...taki Olawski
        • pik-olo1 Re: PIS 21.02.12, 22:23
          a tak cos na temat?... to juz przekracza mozliwosci domoroslych dyskutantow?
          • Gość: Marta Re: PIS IP: *.adsl.inetia.pl 20.04.12, 17:00
            Pok-olo, pisz bardziej zrozumiale, to będziesz miał odpowiedzi!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka