pik-olo1 27.12.11, 17:25 Czy w Olawie jest jeszcze spoleczna akceptacja dla dzialan partii PIS?...w kontekscie ostatnich wydarzen... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: dhl Re: PIS IP: *.adsl.inetia.pl 28.12.11, 09:25 To prawda, jak kiedyś gdzieś napisałeś, że znasz od urodzenia Zdzisława Brezdenia i Aleksandra Trembeckiego? Odpowiedz Link Zgłoś
pik-olo1 Re: PIS 04.01.12, 19:08 tak...prowadzisz prywatne sledztwo? koncentruj sie na tresci,nie na formie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: taa Re: PIS IP: *.adsl.inetia.pl 05.01.12, 08:38 twoj nick swiadczy o wielkosci twojego mozgu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pik-olo1 Re: PIS IP: *.pools.arcor-ip.net 17.01.12, 20:09 swietny,analityczny komentarz...taki Olawski Odpowiedz Link Zgłoś
pik-olo1 Re: PIS 21.02.12, 22:23 a tak cos na temat?... to juz przekracza mozliwosci domoroslych dyskutantow? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marta Re: PIS IP: *.adsl.inetia.pl 20.04.12, 17:00 Pok-olo, pisz bardziej zrozumiale, to będziesz miał odpowiedzi! Odpowiedz Link Zgłoś