kameralis
24.08.06, 16:23
We wrześniu ma się odbyć podpisanie umowy o współpracy z apulijskim miastem
Lecce.
www.ostrow-wielkopolski.um.gov.pl/cache/18/1652/_2006/08/23_/11561.html
Spośród miast partnerskich to wydaje się być najbardziej zbliżone gabarytami
do Ostrowa.
Trochę o samym Lecce jeszcze tu:
eng: en.wikipedia.org/wiki/Lecce
ita: it.wikipedia.org/wiki/Lecce
i galeria:
commons.wikimedia.org/wiki/Lecce
Piękne jest, jak sądzicie?