Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Lecce - Milan

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.11, 13:13
    milan pszegra
    Obserwuj wątek
      • Gość: Łukasz Lecce - Milan IP: *.opera-mini.net 23.10.11, 13:27
        No szkoda źe ac milan pszerywa
        • Gość: Milan Fans Re: Lecce - Milan IP: *.xdsl.centertel.pl 23.10.11, 13:46
          może się jeszcze pozbiera, jest 3:1.
      • Gość: Milan Fans Lecce - Milan IP: *.xdsl.centertel.pl 23.10.11, 13:43
        Oby Milan chociaż zremisował.
      • Gość: xavi Lecce - Milan IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.10.11, 13:52
        Milan to wygra
      • Gość: Sheva Lecce - Milan IP: *.xdsl.centertel.pl 23.10.11, 13:59
        3:3 ! ale się pozbierali, hat-trick Boatenga. Jak Liverpool z 2005

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka