Gość: ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.11, 13:13 milan pszegra Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Łukasz Lecce - Milan IP: *.opera-mini.net 23.10.11, 13:27 No szkoda źe ac milan pszerywa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Milan Fans Re: Lecce - Milan IP: *.xdsl.centertel.pl 23.10.11, 13:46 może się jeszcze pozbiera, jest 3:1. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Milan Fans Lecce - Milan IP: *.xdsl.centertel.pl 23.10.11, 13:43 Oby Milan chociaż zremisował. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xavi Lecce - Milan IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.10.11, 13:52 Milan to wygra Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sheva Lecce - Milan IP: *.xdsl.centertel.pl 23.10.11, 13:59 3:3 ! ale się pozbierali, hat-trick Boatenga. Jak Liverpool z 2005 Odpowiedz Link Zgłoś