12.11.12, 20:33
Ma kto? Podzieli się? Miałam ci ja parę lat temu ale przy tych wszystkich przeprowadzkach gdzieś został i nie mam gdzie wyżebrać.... Choć listek.... Please....
Obserwuj wątek
    • yoma Re: Papirus? 12.11.12, 20:35
      A nie ma sprawy, z przyjemnością. Tylko to jest ten najzwyczajniejszy, jak mu tam, zaraz poszukam...
      • yoma Re: Papirus? 12.11.12, 20:37
        Alternifolius. Pani życzy jak jest czy ukorzenić? :)
        • edziakrys Re: Papirus? 13.11.12, 11:07
          Yoma, Ty to chyba masz wszystko!!! :D Może być tak jak jest, ukorzenianie to frajda przecież! (zboczenie zawodowe?). Podaj maila, podeślę adres. A Może hipka na wymianę?
          • yoma Re: Papirus? 13.11.12, 13:06
            Nie, dzięki - mam właśnie kwitnący (dzięki małżonkowi memu ukochanemu) i idzie mu trzeci pęd kwiatowy, hipkowi, nie małżonkowi. Wyjechaliśmy na długi weekend, w tym czasie hipek zszedł ze swojego miejsca i położył się obok, po czym objawił trzeci pęd. Z czego morał, że aby wyhodować hipkowi trzy pędy, trzeba go trzymać w ciemnym miejscu na boku :)

Wcale nie mam wszystkiego. Nie mam trzewiczni :P

Adres daj na gazetową, yoma@gazeta.pl .
            • yoma Re: Papirus? 14.11.12, 14:05
              poszło :)
              • edziakrys Re: Papirus? 15.11.12, 14:35
                Doszło! Yoma, najlepsza na świecie jesteś:) Dla Ciebie mogę pociąć epikaktusa! Jeśli nie masz...
                fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/1797185,2,44,Epiphyllum.html
                • yoma Re: Papirus? 15.11.12, 16:49
                  No proszę. Mówię, że poczta się wyrobiła :)

Epikaktusa powiadasz. Hm. A gdzie ja bym go postawiła? Hm. Hm. On z tych mniej słońcolubnych, o ile dobrze pamiętam?
                  • edziakrys Re: Papirus? 15.11.12, 19:56
                    Niby tak, ale stawiam tam gdzie mam akurat miejsce, zdarza się że na południowy parapet też (jak na zdjęciu). Latem w tym roku stały na patelni a i tak zrobiły sobie odkłady :) Mam zamiar kogoś uszczęśliwić, tym bardziej, że jeden tak się rozrósł, że ledwo się mieści na parapecie w garażu. Raz już dachował.
                    • yoma Re: Papirus? 15.11.12, 20:05
                      A to ja się chętnie dam uszczęśliwić, znalazłam miejsce, grudniki mam, a tego nie, więc jeśli można prosić :)
                      • edziakrys Re: Papirus? 16.11.12, 14:08
                        Już szłam ze scyzorykiem, aby obciąć kaktuskowi co nieco, ale przecież to dzisiaj piątek i nie doszłoby na jutro :( A nie wiadomo gdzie by to to leżało przez weekend. Wyślę w poniedziałek, będzie bezpieczniej.
                        • yoma Re: Papirus? 16.11.12, 14:37
                          Jasne. Adres masz na kopercie czy dosłać?

Dzięki :)
                          • edziakrys Re: Papirus? 16.11.12, 18:36
                            Mam na kopercie:)
                            • edziakrys Re: Papirus? 20.11.12, 18:45
                              Wczoraj wysłałam. Doszły?
                              • yoma Re: Papirus? 21.11.12, 11:14
                                Wczoraj jeszcze nie było, a dzisiaj nie wiem. Pewnie dojdzie.
                                • edziakrys Re: Papirus? 21.11.12, 12:23
                                  A priorytetem szło... Ale to mam nadzieję nie szkodzi, bo i tak zalecenie dla kwiata jest lekko przesuszyć cięcie przed posadzeniem.
                                  • yoma Re: Papirus? 21.11.12, 12:58
                                    Spoko. Za godzinę będę w domu, pewnie będzie już czekało; przesuszyć owszem nie zawadzi, a mrozu nie ma, wszystko będzie dobrze.
                                    • yoma Re: Papirus? 22.11.12, 16:11
                                      Edzia, dzisiaj przyszło :) dużo :) i z korzeniami :) dzięki :)

Nic mu nie zaszkodziło. To czym się teraz zrewanżować? ;)
                                      • edziakrys Re: Papirus? 23.11.12, 09:56
                                        T przecież ja się rewanżowałam :)
                                        A co do trzewiczni, to sasiadka chce mi ją dać na wychowanie; ona nie z tych co wiedza jak traktować sukulenty, więc mam cicha nadzieję, że ją dostanę i u mnie sie rozmnoży :)
                                        • yoma Re: Papirus? 23.11.12, 12:43
                                          No wiem, ale co mi zależy spytać :)

Co do trzewiczni, to jakby co, to się polecam pamięci :)
                                          • edziakrys Re: Papirus? 12.12.12, 11:59
                                            Papiruski mają już korzonki i badylki :) Czas na przeprowadzke do doniczki.
                                            • yoma Re: Papirus? 12.12.12, 12:45
                                              To się cieszę :) A ten, co go trzymam w szklance dla Moniki, nie robi ze sobą NIC. Zaciąl się?
                                              • edziakrys Re: Papirus? 12.12.12, 21:34
                                                Może z leniwców jest?
                                                • yoma Re: Papirus? 13.12.12, 09:39
                                                  Albo Monika ma pecha, bo już jeden dla niej się zmarnował. Nie wiem, o co im chodzi.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka