Dodaj do ulubionych

zamiokulkas

05.11.05, 00:07
jakies 2 miesiące jak nie dłuzej temu posadzilam sobie listek z nazieją ze
cos z tego bedzie, nadzieje co prawda jeszcze nie zgasła, bo listek nadal
jest i czuje sie calkiem dobrze, ale jednak zaczyna sie niecierpliwic bo nie
widze zadnych efektow specjalnych typu dalszy wzrost roslinki...:( ma ktos
moze jkaies rady?
Obserwuj wątek
    • paacynka Re: zamiokulkas 06.11.05, 01:28
      mi zamiokulas rośnie bardzo wolno więc o efekty się nie proś. Ale wątpię by się
      udało. Zamiokulasy wyrastają z bulw więc powinno się je rozmnażać przez
      podział.
      • gazetaforum Re: zamiokulkas 13.11.05, 12:08
        z listka może wyrosnąc ale musisz mieć duuuużo cierpliwości ale czekać warto.
        jeżeli listek nie gnije i jest zielony to jest ok.
        • dulka13 Re: zamiokulkas 09.12.05, 23:22
          wbrew powszechnym opiniom potrzebuje duzo wiecej wody niz pisza. mój przstał
          schnąć dopiero jak zaczęłam go podlewać codzinnei i to dość obficie!
          • rawe Re: zamiokulkas 11.12.05, 12:26
            moj wcale nie schnie, wiec z podlewaniem przesadzac nie bede, a co do
            cierpliwosci, to poczekac moge :) w koncu przeszkadzac mi nie przeszkadza :)
            mam tylko nadzieje ze mu sie nagle nie odwidzi i nie zacznie mi schnac lub
            gnic..
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka