rawe
05.11.05, 00:07
jakies 2 miesiące jak nie dłuzej temu posadzilam sobie listek z nazieją ze
cos z tego bedzie, nadzieje co prawda jeszcze nie zgasła, bo listek nadal
jest i czuje sie calkiem dobrze, ale jednak zaczyna sie niecierpliwic bo nie
widze zadnych efektow specjalnych typu dalszy wzrost roslinki...:( ma ktos
moze jkaies rady?